Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Niğde Sakarya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:30 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Niğde şehrinden kalkacaktır. Niğde ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Niğde Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Niğde Aydoğanlar, Metro Turizm, Lider Siirt Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
641.85 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 00dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

NİĞDE SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm SİİRT > NİĞDE > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 00:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > ADAPAZARI 13.04.2021 01:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 19:30 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 130 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar Bor > NİĞDE > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 20:30 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > ADAPAZARI 13.04.2021 23:45 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Niğde Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Niğde Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Niğde Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Niğde Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Niğde Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Niğde Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

NİĞDE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Niğde - Nevşehir Sakarya Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Niğde - Aksaray Sakarya Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Niğde - Kayseri Sakarya Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Niğde - Karaman Sakarya Uzaklık: 1,757.37 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Niğde - Adana Sakarya Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Sakarya Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Niğde Sakarya Otobüs Firmaları

NİĞDE SAKARYA GÜZERGAHI

NİĞDE SAKARYA YOL TARİFİ

61 m / 1 dakika: Ayhan Şahenk Blv. yönünde kuzey ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Dr. Sami Yağız Cd.

4,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

2,4 km / 2 dakika: Tevfik Çalın Cd. yönünde devam edin

3,0 km / 3 dakika: Orhan Batı Cd. yönünde devam edin

1,4 km / 1 dakika: Orhan Batı Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Çevre Yolu Cd. yönünde devam edin

18,1 km / 14 dakika: Altunhisar Bor Yolu yönünde sağa dönün

33,7 km / 22 dakika: Altunhisar Yolu yönünde devam edin

123 km / 1 saat 24 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 girmek için tam sağa dönün D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

261 km / 2 saat 30 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz