Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Niğde Siirt arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 18:45 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 18:45 civarı Niğde şehrinden kalkacaktır. Niğde ve Siirt arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Niğde Siirt arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lider Siirt Turizm, Siirt Petrol, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
874.06 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 42dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

NİĞDE SİİRT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm NİĞDE > SİİRT 13.04.2021 18:45 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > NİĞDE > SİİRT 13.04.2021 19:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > NİĞDE > SİİRT 13.04.2021 19:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > NİĞDE > SİİRT 13.04.2021 23:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > NİĞDE > SİİRT 13.04.2021 23:46 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al

SİİRT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Niğde Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Şırnak - Siirt Niğde Uzaklık: 946.48 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Bitlis - Siirt Niğde Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Muş - Siirt Niğde Uzaklık: 1,789.57 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Niğde Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Mardin - Siirt Niğde Uzaklık: 2,188.82 km / Süre: 02:44 Bilet Al

NİĞDE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Niğde - Nevşehir Siirt Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Niğde - Aksaray Siirt Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Niğde - Kayseri Siirt Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Niğde - Karaman Siirt Uzaklık: 1,757.37 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Niğde - Adana Siirt Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Siirt Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Siirt Kalkışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Siirt Erzurum Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Malatya Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Siirt Sivas Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al
Siirt Adana Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Siirt Osmaniye Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Siirt Varışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Siirt Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Siirt Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Tokat Siirt Tokat Seyahat 125 TL Bilet Al
Adana Siirt Siirt Petrol 140 TL Bilet Al

Niğde Siirt Otobüs Firmaları

NİĞDE SİİRT GÜZERGAHI

NİĞDE SİİRT YOL TARİFİ

14 m / 1 dakika: Ayhan Şahenk Blv. yönünde kuzey ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Ayhan Şahenk Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Emin Erişingil Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,0 km / 2 dakika: Aydınlık Cd. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Aydınlık Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Niğde Güney Otoyolu yönündeki 2. çıkışa girin Kısmen paralı yol

138 km / 1 saat 26 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 girmek için tam sağa dönün Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

13,0 km / 9 dakika: Batı Raman Blv. çıkışına girin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Batı Raman Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

12,7 km / 10 dakika: Batman Siirt Yolu / Emek Blv. / D370 yönünde devam edin Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

50,4 km / 35 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin D370 boyunca ilerleyin

13,6 km / 13 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D370 yönünde sağa dönün

5,1 km / 8 dakika: Hükümet Blv yönünde devam edin

5 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz