Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Niğde Sivas arası en yakın sefer 23 Haziran 2021 Saat 00:15 Turay Seyahat aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Niğde şehrinden kalkacaktır. Niğde ve Sivas arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Niğde Sivas arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Turay Seyahat, Hedef Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
325.00 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 50dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
11

NİĞDE SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Turay Seyahat MERSİN > NİĞDE > SİVAS > TRABZON 23.06.2021 00:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > SİVAS 23.06.2021 01:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > NİĞDE > SİVAS > TOKAT 23.06.2021 02:15 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > NİĞDE > SİVAS > SAMSUN 23.06.2021 02:45 P46, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > NİĞDE > SİVAS > TOKAT 23.06.2021 03:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Hedef Turizm OSMANİYE > NİĞDE > SİVAS 23.06.2021 13:30 tou, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > NİĞDE > SİVAS 23.06.2021 14:30 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Silifke > NİĞDE > SİVAS > Çamlıbel 23.06.2021 16:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Hedef Turizm MERSİN > NİĞDE > SİVAS 23.06.2021 17:00 1+1+, 1+1+1 90 TL Bilet Al
Kars Kalesi MERSİN > NİĞDE > SİVAS > KARS 23.06.2021 18:30 TR15, 2+2 120 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > NİĞDE > SİVAS > TRABZON 23.06.2021 21:15 T2-1, 2+1 90 TL Bilet Al

SİVAS NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > SİVAS > NİĞDE > MERSİN 23.06.2021 00:45 2+70, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > NİĞDE > MERSİN 23.06.2021 09:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > SİVAS > NİĞDE > MERSİN 23.06.2021 12:00 16rh, 2+1 90 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > NİĞDE > OSMANİYE 23.06.2021 13:00 TR1, 2+1 90 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > NİĞDE > MERSİN 23.06.2021 17:00 TOU2, 2+1 90 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > SİVAS > NİĞDE > MERSİN 23.06.2021 18:30 2+1R, 2+1 80 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > SİVAS > NİĞDE > MERSİN 23.06.2021 19:00 TR15, 2+2 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SAMSUN > SİVAS > NİĞDE > HATAY 23.06.2021 21:00 P46, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > SİVAS > NİĞDE > HATAY 23.06.2021 21:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > NİĞDE 23.06.2021 22:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al

SİVAS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Sivas Niğde Uzaklık: 1,199.62 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Kayseri - Sivas Niğde Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Amasya - Sivas Niğde Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Yozgat - Sivas Niğde Uzaklık: 2,240.86 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Ordu - Sivas Niğde Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Malatya - Sivas Niğde Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al

NİĞDE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Niğde - Nevşehir Sivas Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Niğde - Aksaray Sivas Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Niğde - Kayseri Sivas Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Niğde - Karaman Sivas Uzaklık: 1,757.37 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Niğde - Adana Sivas Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Sivas Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

NİĞDE SİVAS GÜZERGAHI

NİĞDE SİVAS YOL TARİFİ

14 m / 1 dakika: Ayhan Şahenk Blv. yönünde kuzey ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Ayhan Şahenk Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Emin Erişingil Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Aydınlık Cd. yönünde devam edin

40 m / 1 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

43 m / 1 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

4,1 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

49 m / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 konumunda sola dönün

109 km / 1 saat 15 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönünde devam edin Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

3,0 km / 3 dakika: 16. Sk. konumunda sola dönün

14,0 km / 9 dakika: D260 / D300 girmek için hafif sağa dönün

5,8 km / 4 dakika: D260 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,2 km / 15 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D850 yönünde soldaki rampaya girin D850 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mum Baba Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mum Baba Cd. boyunca ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: İnönü Blv. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz