NİKSARKALE BİLETİ

Niksarkale bileti almak için Niksarkale bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Niksarkale

1994 yılından günümüze kadar, müşterilerine özenle hizmet veren Niksarkale Turizm ülkemizin birçok iline ve ilçesine konforu, kalite ve güvenirliği elden bırakmadan seyahat imkânı sağlamaktadır. “Her şey zamanında” ilkesi ile yola çıkan, yolcuların bir otobüs firmasından beklediği tüm beklentileri karşılamak, huzurlu, rahat, güvenli ve en önemlisi konuklarını varmak istedikleri yere zamanında ulaştırmayı hedeflemiştir.

Sürekli yenilenen, bakım ve onarımı aksatılmayan otobüslerinde teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanarak, uzun mesafelerde dahi sıkılmadan yolculuk etme imkânı tanımaktadır. Bu imkanlar; kişiye özel televizyon, internet bağlantısı, uydu, 8 kanallı müzik yayını ve yolculuk esnasında araca herhangi bir zarar vermeden cep telefonu kullanımı başlıca hizmetlerdendir. Bunların yanı sıra, seminer, konferans, iş gezileri, bayi toplantıları, gezi amaçlı tur hizmetlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Kaliteli bir yolculuk yapabilmeniz için, otobüsler içerisindeki bilgisayarlı klima sistemi her 30 saniyede bir içerideki havayı yenilemektedir. Filtreleme sistemi ile, dışarıdan gelen hava zararlı gazlardan ve alerjinizi tetikleyecek polenlerden arındırılarak ferah nefes almanızı sağlamakta ve içerideki havayı dört mevsime uygun hale getirmektedir. Koltuklarda bulunan emniyet kemerleri ile güvenliğinizi korumaktadır.

Niksarkale Turizm hakkımda daha fazla bilgi edinebilmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitesinde, yapılacak olan seferleri, şubelerini ve şube iletişim adreslerini, filo ve konaklama yaptıkları tesislerin yanı sıra; mesafe ve ücretleri, yol ve hava durumlarını takip edebilirsiniz. Site üzenden, bilet alabilir, rezervasyon yaptırabilir ya da iptal edebilir, biletinizi açığa alabilir,  rezervasyon ve açık biletleri sefere bağlayabilirsiniz. Yine site üzerinden üye olabilir ve size sunulacak imkân ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Niksarkale Turizm iletişim;

Adres: Niksar Merkez Terminali, No:16 Niksar/Tokat – TÜRKİYE

Telefon: 0356 527 14 14 – 527 22 22 – 527 64 64 – 528 29 29

E-posta: bilgi@niksar.com.trbilgi@niksarkale.com.tr

Resmî Web Sitesi: www.niksarkale.com