NİLÜFER BİLETİ

Nilüfer bileti almak için Nilüfer bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Nilüfer

Türkiye çapında en bilindik otobüs ile seyahat firmalarından biri olan Nilüfer, 2005 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Ülkenin birçok yerine bu firma ile seyahat edebilir ve Nilüfer farkını sizler de yaşayabilirsiniz. Dilerseniz Ankara’ya, dilerseniz İstanbul’a hatta Edirne’ye kadar yolculuklarınızı onlar ile yapabilirsiniz.

2018 yılı itibarıyla Nilüfer’in bünyesinde 80 adet araç bulunmaktadır. 80’i de son teknoloji ve yenilikçi bir yapıdadır. Ayrıca bütün otobüsler için şoför seçimleri dikkatlice yapılmaktadır. Hepsi detaylı bir eğitimden geçtikten sonra koltuklarına oturabilmektedirler. Tabi ki muavinler de benzer bir eğitim ile işbaşı yapmaktadırlar. Böylece sizinle yolculuk edecek firma çalışanları açısından içiniz rahat edebilir.

Tüm beklentilerinizin yerine getirileceği bir firma olarak Nilüfer, kendini her yıl biraz daha büyütme konusunda istikrarlı bir tavır takınmaktadır. Ayrıca tüm konuklarına “Güvenli Ellerdesiniz” diyerek çıktığı her yolda da yeni yeni kalıcı misafirler edinmektedir.

Diğer tüm firmalardan hiçbir konuda eksiği olmayan, aksine fazlası olan Nilüfer ile sizler de yarı yolda kalmayacağınıza emin olabilirsiniz. Gerek otobüs içi ikram ve hizmetler, gerekse daha bilet alımı sırasında sağladığı kolaylıklar açısından eğer bir kez bu firmayı denemişseniz, bir daha başka bir firma ile yolculuk etmek istemeyebilirsiniz. Ayrıca indirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak için onlara bir e-posta adresi vermeniz de yeterli olacaktır.

Kalitesi ve duruşundan hiçbir şekilde ödün vermeyen ve sadece profesyonel bir ekip ile çalışan Nilüfer için iletişim bilgileri:

Adres: Yeni Yalova Yolu 14. Km Nilüfer Turizm Tesisleri Osmangazi / BURSA

Tel: 0 (850) 222 00 99

e-posta: iletisim@nilufer.com.tr

Web: https://www.nilufer.com.tr/

Ayrıca kullanmak isterseniz şikayet, öneri / dilekçe ve acil dönüş etiketleri için

http://www.nilufer.com.tr/iletisim

adresi üzerinden online ve yazılı bir iletişim de kurabilirsiniz.