NUR ARDAHAN POSOF SEYAHAT BİLETİ

Nur Ardahan Posof Seyahat bileti almak için Nur Ardahan Posof Seyahat bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Nur Ardahan Posof Seyahat

Ardahan ilimizin otobüs firmaları arasında lider konumunda olan Nur Ardahan Posof Seyahat, sadece Ardahan iline değil; birçok il ve ilçeye seyahat hizmeti vermektedir. Resmî web sitesi üzerimden; gitmek istediğiniz yeri seçerek, kaliteli, güvenilir ve huzurlu bir otobüs seyahati yapmanıza olanak tanımaktadır. Ardahan başta olmak üzere, Ankara, İstanbul, Sivas, Amasya ve Yalova gibi büyük şehirler haricinde birçok ilçede şubelerine ulaşabilir, yanı sıra sitesi üzerinden de Müşteri Hizmeti alabilirsiniz.

Bunların haricinde yine sitesi üzerinden, üyelik alabilir, yapılacak kampanyalardan yararlanabilir, yapmış olduğunuz işlemlerin takibini sağlayabilirsiniz. Fiyatları ve seferleri görebilir, şubelerin yer ve telefon numaralarına erişebilirsiniz. Seyahat edeceğiniz otobüsleri ve içerisinde barındırdığı imkanları inceleyebilirsiniz. Telefon aracılığı ile ya da site üzerinden, güzergahınızı seçebilir, bilet alabilirsiniz.

Güvenli bir yolculuk yapabilmeniz için otobüslerin bakım ve onarımı aksatılmamakla beraber temizlik ön planda tutulmaktadır. Yolculuk esnasında size özel televizyonda farklı birçok kanalı izleyebilir, internet bağlantısı sayesinde sörf yapabilir, cep telefonunuzu güvenle açık tutabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerine hem telefon hem de site üzerinden ulaşabilir, rezervasyonlarınızı iptal edebilir, rezervasyonlu biletinizi satın alabilir, biletinizi açık bilete çevirebilir, açık biletinizi sefere bağlamak gibi işlemler içinse PNR kodunuz üzerinden biletinize ulaşıp işleminizi yapabilirsiniz.Bunun yanı sıra; istek, öneri ve şikayetlerinizi yazabilir, üyelik işlemlerini yapabilir, ödeme problemlerinde destek alabilirsiniz.

                İzin verilen seferler doğrultusunda biletinizin size teslim edilmesi sağlanmaktadır. Adresi, gün ve zamanı belirttiğiniz taktirde size biletinizi getirecek kuryeden teslim alabilirsiniz. Bunun için sadece bilet aldığınız kredi kartı ve kimliğiniz yanınızda olmalıdır. Güvenlik nedeni ile kuryeler yalnızca kart sahiplerine teslimat yapmaktadır. Biletinizi internet sitesi üzerinden aldığınızda size bir PNR kodu verilmektedir. Bu kod ile şubelerden biletinizi teslim alabilirsiniz.

Nur Ardahan Posof seyahat iletişim;

Adres: Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali No:19 Bursa/TÜRKİYE

Telefon: 0224 261 18 36 -0224 250 16 75 - 0478 511 20 70

E-posta: bilgi@nurardahanposof.com

Resmî Web Sitesi: http://www.nurardahanposof.com/