Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 95 TL olduğu Ordu Ankara arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 13:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Lüks Artvin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
501.51 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 11dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
9

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ORDU ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ORDU > ANKARA 19.04.2021 13:30 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > ANKARA > Alanya 19.04.2021 14:00 TO41, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > ANKARA 19.04.2021 14:30 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > ANKARA > İZMİR 19.04.2021 15:30 TV40, 2+1 105 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > ANKARA 19.04.2021 19:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > ANKARA 19.04.2021 22:15 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Öz Nuhoğlu Karadeniz Sarp > ORDU > ANKARA > Alanya 19.04.2021 22:15 G101, 2+1 95 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > ANKARA 19.04.2021 22:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > ANKARA 19.04.2021 23:00 TO41, 2+1 100 TL Bilet Al

ANKARA ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > ORDU 19.04.2021 09:00 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ANKARA > ORDU 19.04.2021 14:00 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 105 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ANKARA > ORDU 19.04.2021 17:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 105 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ANKARA > ORDU > TRABZON 19.04.2021 19:00 TO41, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Nuhoğlu Karadeniz Alanya > ANKARA > ORDU > Sarp 19.04.2021 20:00 G101, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ORDU 19.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > ORDU 19.04.2021 23:59 SAFI, SAFI ,2+2 95 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Ordu Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Ordu Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Ordu Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Ordu Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Ordu Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Ordu Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Ankara Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Ankara Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun Ankara Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya Ankara Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Ankara Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Ankara Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ORDU ANKARA GÜZERGAHI

ORDU ANKARA YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 10 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu yönünde sağa dönün

8,1 km / 13 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

4,6 km / 9 dakika: Sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

5,8 km / 7 dakika: Sola dönün

5,4 km / 7 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde sola dönün

20,3 km / 23 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde devam edin

45,9 km / 44 dakika: Ünye Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

24,3 km / 19 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

18,0 km / 16 dakika: Vali Zekai Gümüşdiş Blv. / D180 yönünde dümdüz ilerleyin D180 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Tokat Havaalanı Girişi / Tokat Havaalanı Çıkışı konumunda sola dönün

4,7 km / 4 dakika: Sağa dönün

1,6 km / 2 dakika: Tokat Pazar Yolu yönünde devam edin

34,5 km / 28 dakika: Pazar Zile Yolu yönünde hafif sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Zile Cd. yönünde devam edin

137 km / 1 saat 34 dakika: Nato Yolu / D190 yönünde sola dönün D190 boyunca ilerleyin

44,2 km / 29 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Kırıkkale Çorum Yolu / D190 üzerine çıkın

12,2 km / 9 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D190 boyunca ilerlemek için düz devam edin D190 boyunca ilerleyin

47,4 km / 31 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu yönünde devam edin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz