Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Çorum otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Çorum otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Ordu Çorum arası en yakın sefer 09 Mayıs 2021 Saat 10:00 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Çorum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Çorum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Fındıkkale Turizm, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
279.89 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 29dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
9

Çorum Yeni Otogar

(0364) 213 66 70

Çepni Mahallesi, Fen Lisesi Cd. No:35, 19040 Merkez/Çorum

ORDU ÇORUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ORDU > ÇORUM 09.05.2021 10:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > ÇORUM 09.05.2021 13:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > ÇORUM 09.05.2021 14:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Keşap > ORDU > ÇORUM > İZMİR 09.05.2021 18:00 1+1T, 1+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > ÇORUM 09.05.2021 18:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ORDU > ÇORUM > HATAY 09.05.2021 18:30 022, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > ÇORUM 09.05.2021 20:15 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > ORDU > ÇORUM > ANKARA 09.05.2021 22:00 Y2+1, 2+1 155 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > ÇORUM 09.05.2021 22:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 80 TL Bilet Al

ÇORUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum Ordu Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Yozgat - Çorum Ordu Uzaklık: 1,072.34 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Çankırı - Çorum Ordu Uzaklık: 1,560.31 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Kırıkkale - Çorum Ordu Uzaklık: 1,644.06 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Samsun - Çorum Ordu Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Tokat - Çorum Ordu Uzaklık: 1,930.23 km / Süre: 02:40 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Çorum Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Çorum Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun Çorum Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya Çorum Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Çorum Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Çorum Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Kalkışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Çorum Varışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Aksaray Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al

ORDU ÇORUM GÜZERGAHI

ORDU ÇORUM YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 10 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu yönünde sağa dönün

8,1 km / 13 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

4,6 km / 9 dakika: Sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

5,8 km / 7 dakika: Sola dönün

5,4 km / 7 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde sola dönün

20,3 km / 23 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde devam edin

20,6 km / 23 dakika: Ünye Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

9,5 km / 8 dakika: Sağa dönün

95,8 km / 1 saat 6 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 yönünde sağa dönün Amasya Erzincan Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

1,7 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Mehmet Varinli Cd. yönünde sola dönün Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

6,5 km / 11 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Atatürk Cd. yönündeki 1. çıkışa girin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

6,1 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

62,2 km / 43 dakika: Çorum Amasya Yolu / D180 yönünde sağa dönün

13,9 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D795 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

3,3 km / 7 dakika: Gazi Cd. yönünde devam edin