Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Ordu Düzce arası en yakın sefer 04 Mart 2021 Saat 16:00 Fındıkkale Turizm aracıdır. 2+2 olan bu araç tahmini olarak 16:00 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Sakarya VIB, Fındıkkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
653.56 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 31dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
9

ORDU DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Fındıkkale Turizm Gölköy > ORDU > DÜZCE > İSTANBUL 04.03.2021 16:00 2+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > ORDU > DÜZCE > Kapaklı 04.03.2021 16:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > DÜZCE > BURSA 04.03.2021 17:30 ÇT40, Travego 34 ,1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > DÜZCE 04.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > DÜZCE 04.03.2021 18:45 KR12(1+1)(, 2+2 120 TL Bilet Al
Düzce Güven ORDU > DÜZCE 04.03.2021 19:15 TO40, TO40 ,2+1 120 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > DÜZCE 04.03.2021 19:15 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > DÜZCE > İSTANBUL 04.03.2021 21:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 120 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > DÜZCE 04.03.2021 21:15 TRV2+1 ART, TRV2+1 ART ,2+1 130 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Ordu Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Ordu Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Ordu Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Ordu Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Ordu Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Ordu Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Düzce Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Düzce Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun Düzce Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya Düzce Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Düzce Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Düzce Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

ORDU DÜZCE GÜZERGAHI

ORDU DÜZCE YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 10 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu yönünde sağa dönün

8,1 km / 13 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

4,6 km / 9 dakika: Sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

5,8 km / 7 dakika: Sola dönün

5,4 km / 7 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde sola dönün

20,3 km / 23 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde devam edin

20,6 km / 23 dakika: Ünye Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

9,5 km / 8 dakika: Sağa dönün

120 km / 1 saat 25 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 yönünde sağa dönün D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

89,2 km / 52 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin