Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Eskişehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Eskişehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Ordu Eskişehir arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 14:30 Lüks Gümüşhane aracıdır. P2 olan bu araç tahmini olarak 14:30 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Sakarya VIB, Lüks Artvin Seyahat, Lüks Gümüşhane firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
746.13 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 45dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
7

ORDU ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > ORDU > ESKİŞEHİR > BURSA 18.05.2021 14:30 P2, 2+1 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > ESKİŞEHİR 18.05.2021 16:15 MARATON 1+, 2+2 290 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GÜMÜŞHANE > ORDU > ESKİŞEHİR > BURSA 18.05.2021 19:00 2+1B, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > ESKİŞEHİR 18.05.2021 19:00 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > ESKİŞEHİR 18.05.2021 19:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 170 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > ESKİŞEHİR 18.05.2021 19:45 MARATON 1+, 2+2 290 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > ESKİŞEHİR 18.05.2021 22:15 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB ESKİŞEHİR > ORDU 18.05.2021 13:00 MRT2+1 40, 2+2 290 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ESKİŞEHİR > ORDU 18.05.2021 13:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 175 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ESKİŞEHİR > ORDU 18.05.2021 14:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 175 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane BURSA > ESKİŞEHİR > ORDU > GÜMÜŞHANE 18.05.2021 16:15 2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ORDU 18.05.2021 16:15 C.I.P SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ORDU > GÜMÜŞHANE 18.05.2021 18:00 2+1B, 2+1 160 TL Bilet Al
Sakarya VIB ESKİŞEHİR > ORDU 18.05.2021 20:30 SAFI, SAFI ,2+2 290 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Ordu Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Ordu Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Ordu Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Ordu Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Ordu Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Ordu Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Eskişehir Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Eskişehir Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun Eskişehir Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya Eskişehir Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Eskişehir Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Eskişehir Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

ORDU ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

ORDU ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 10 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu yönünde sağa dönün

8,1 km / 13 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

4,6 km / 9 dakika: Sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

5,8 km / 7 dakika: Sola dönün

5,4 km / 7 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde sola dönün

20,3 km / 23 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde devam edin

45,9 km / 44 dakika: Ünye Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

24,3 km / 19 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

18,0 km / 16 dakika: Vali Zekai Gümüşdiş Blv. / D180 yönünde dümdüz ilerleyin D180 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Tokat Havaalanı Girişi / Tokat Havaalanı Çıkışı konumunda sola dönün

4,7 km / 4 dakika: Sağa dönün

1,6 km / 2 dakika: Tokat Pazar Yolu yönünde devam edin

34,5 km / 28 dakika: Pazar Zile Yolu yönünde hafif sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Zile Cd. yönünde devam edin

137 km / 1 saat 34 dakika: Nato Yolu / D190 yönünde sola dönün D190 boyunca ilerleyin

44,2 km / 29 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Kırıkkale Çorum Yolu / D190 üzerine çıkın

12,2 km / 9 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D190 boyunca ilerlemek için düz devam edin D190 boyunca ilerleyin

47,4 km / 31 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu yönünde devam edin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

49,5 km / 30 dakika: Çatalın sağından devam edin, Çankaya / Konya / Eskişehir tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

206 km / 2 saat 13 dakika: Polatlı / Eskişehir / İzmir / E90 yönünde Dumlupınar Blv. / Eskişehir Yolu Kavşağı / D200 girin Dumlupınar Blv./D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: D200 çıkışına girin

33 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Balsu Cd. devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Balsu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

4,2 km / 10 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünde sağa dönün