Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali -   İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Ordu İstanbul arası en yakın sefer 20 Ağustos 2019 Saat 15:31 Lüks Gümüşhane aracıdır. TRV2 olan bu araç tahmini olarak 15:31 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Fındıkkale Turizm, Ulusoy Seyahat, Lüks Artvin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
862.37 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 42dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
24

ORDU İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Gümüşhane Gümüşhane > Ordu > İstanbul 20.08.2019 15:31 TRV2, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > Ordu > İstanbul 20.08.2019 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 175 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > Ordu > İstanbul > Kapaklı 20.08.2019 16:30 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat Trabzon > Ordu > İstanbul 20.08.2019 16:30 TR46, 2+2 170 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat Ordu > İstanbul (Esenler) 20.08.2019 17:30 TR10, 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Dereli > Ordu > İstanbul 20.08.2019 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat Ordu > İstanbul (Esenler) 20.08.2019 18:00 TR10, 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Sahil Seyahat Çayeli > Ordu > İstanbul 20.08.2019 18:00 TR17, Travego 17 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al
Sema Turizm Keşap > Ordu > İstanbul (Esenler) 20.08.2019 18:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 180 TL Bilet Al
Rize Ses Turizm Ardeşen > Ordu > İstanbul 20.08.2019 18:15 T2+1, TEMSA SAFİR ,2+1 180 TL Bilet Al
Sema Turizm Giresun > Ordu > İstanbul (Esenler) 20.08.2019 18:15 TRZM, TOURİZMO 55 KİŞİLİK ,2+2 180 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat Giresun > Ordu > İstanbul 20.08.2019 19:00 3766, 37 KİŞİLİK 2+1 ROYAL CLASS ,2+1 190 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat Ordu > İstanbul (Esenler) 20.08.2019 19:15 TRV8, 2+2 ,2+2 170 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Giresun > Ordu > İstanbul 20.08.2019 19:30 2+1\, 2+1 44 KİŞİLİK DİNGİLLİ ARAÇ ,2+1 190 TL Bilet Al
Metro Turizm Ordu > İstanbul (Alibeyköy) 20.08.2019 20:00 CLASS, MOLALI ,2+2 180 TL Bilet Al
Sahil Seyahat Çayeli > Ordu > İstanbul 20.08.2019 20:00 2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat Giresun > Ordu > İstanbul 20.08.2019 20:00 4076, 40 KİŞİLİK 2+1 ROYAL CLASS ,2+1 190 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Giresun > Ordu > İstanbul 20.08.2019 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 190 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Trabzon > Ordu > İstanbul 20.08.2019 21:00 TO41, 2+1 170 TL Bilet Al
Sakarya VIB Ordu > İstanbul (Esenler) 20.08.2019 21:30 TR46, 2+2 ,2+2 140 TL Bilet Al
Rize Ses Turizm Ardeşen > Ordu > İstanbul 20.08.2019 23:00 T2+1, TEMSA SAFİR ,2+1 180 TL Bilet Al
Sahil Seyahat Çayeli > Ordu > İstanbul 20.08.2019 23:00 2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Rize Ses Turizm Ardeşen > Ordu > İstanbul 20.08.2019 23:30 STAR, STARLINER ,2+2 180 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat Trabzon > Ordu > İstanbul 20.08.2019 23:30 TR54, Travego 17 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Ordu Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Ordu Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Ordu Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Ordu Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Ordu Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Ordu Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun İstanbul Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat İstanbul Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas İstanbul Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon İstanbul Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu İstanbul Lüks Gümüşhane 160 TL Bilet Al
Ordu Tokat Kanberoğlu Turizm 90 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Tokat Tokat Kale Seyahat 150 TL Bilet Al
İstanbul Erzurum Can Ardahan Turizm 200 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 60 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Amasya İstanbul Esadaş 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Pamukkale Turizm 103 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Konya İstanbul Lüks Aksel Seyahat 135 TL Bilet Al
Niğde İstanbul Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Osmaniye İstanbul Ben Turizm 145 TL Bilet Al
Sivas İstanbul Öz Sivas Seyahat 150 TL Bilet Al
Tokat İstanbul Net Turizm 150 TL Bilet Al

ORDU İSTANBUL GÜZERGAHI

ORDU İSTANBUL YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 10 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu yönünde sağa dönün

8,1 km / 13 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

4,6 km / 9 dakika: Sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

5,8 km / 7 dakika: Sola dönün

5,4 km / 7 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde sola dönün

20,3 km / 23 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde devam edin

20,6 km / 23 dakika: Ünye Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

9,5 km / 8 dakika: Sağa dönün

120 km / 1 saat 25 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 yönünde sağa dönün D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün

Ordu Haberler
  • Vali Yavuz'dan Rektör Akdoğan'a ziyaret

    Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  • Ordu'da taşan derede mahsur kalan 5 büyükbaş kurtarıldı

    ORDU'da bu sabah etkili olan sağanak nedeniyle derelerin su seviyesi yükseldi.

  • Sele kapılan büyükbaş hayvanlar böyle görüntülendi

    Sele kapılan büyükbaş hayvanlar böyle görüntülendi Ordu'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkilediORDU - Ordu'nun Altınordu ilçesinde otlandıkları derede, aşırı yağışlar sonucu suyun yükselmesinden dolayı mahsur kalan büyükbaş hayvanlar, güçlükle kurtuldu.

  • Ordu'da taşan derede mahsur kalan 5 büyükbaş kurtarıldı

    ORDU'da bu sabah etkili olan sağanak nedeniyle derelerin su seviyesi yükseldi.

  • Ordu'da taşan derede mahsur kalan 5 büyükbaş kurtarıldı

    Ordu'da taşan derede mahsur kalan 5 büyükbaş kurtarıldıORDU'da bu sabah etkili olan sağanak nedeniyle derelerin su seviyesi yükseldi.

İstanbul Haberler
  • Altın fiyatları

    İstanbul Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 277,50 lira, Cumhuriyet altınının satış fiyatı ise 1.848,00 lira oldu.

  • Silivri'ye kurşun geçirmez jandarma karakolu

    İSTANBUL Valiliği, Silivri'ye kurşun geçirmez jandarma karakolu yaptırmak için ihale açtı.

  • DHA İSTANBUL - YABAN HAYVANLARI İÇİN  7 GÜN, 24 SAAT

    * Yaban Hayatı Uzmanı Ahmet Emre Kütükçü, 'Türkiye Yaban Hayatı İlk yardım Hattı'nda 7 gün 24 saat danışmanlık hizmeti veriyorKütükçü, ' Özellikle büyükşehirlerde martı ve karga türleri konusunda yoğunlukla ihbar geliyor'' 'Siyah bir şahin bulduk' diye bizi aradıklarında, gittiğimde kutudan...

  • ÖĞRETMEN ÇİFT OTİZME DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YÜZLERCE KİLOMETRE ...

    İstanbul'da yaşayan Nurullah Aybar ve Kesra Aybar çifti, otizme dikkat çekmek için bisikletle il il, ülke ülke geziyor.

  • PİYASALAR – BİST100 yüzde 1.21 artıda, dolar 5.77 ...

    Güne yüzde 0.31 artışla 95 bin 688 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en düşük 95 bin 271 puanı ve en yüksek 96 bin 575 puanı gördükten sonra, gün ortası işlemlerinde yüzde 1.21 artışla 96 bin 549 puana yükseldi.