Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Karabük otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Karabük otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Ordu Karabük arası en yakın sefer 14 Nisan 2021 Saat 17:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 17:30 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Karabük arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Karabük arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
548.33 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 37dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

ORDU KARABÜK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ORDU > KARABÜK 14.04.2021 17:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ORDU > KARABÜK > Kozlu 14.04.2021 20:30 TV38, 2+1 120 TL Bilet Al

KARABÜK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bartın - Karabük Ordu Uzaklık: 801.33 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Kastamonu - Karabük Ordu Uzaklık: 1,053.55 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Zonguldak - Karabük Ordu Uzaklık: 1,180.54 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Bolu - Karabük Ordu Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Çankırı - Karabük Ordu Uzaklık: 1,779.87 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Düzce - Karabük Ordu Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Karabük Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Karabük Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun Karabük Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya Karabük Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Karabük Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Karabük Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Kalkışlı En Ucuz Karabük Biletleri
Karabük Yalova Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Kayseri Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Karabük Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Alibeyköy Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Esenler Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Karabük Varışlı En Ucuz Karabük Biletleri
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Karabük Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Esenler Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Alibeyköy Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Ordu Karabük Otobüs Firmaları

ORDU KARABÜK GÜZERGAHI

ORDU KARABÜK YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

3,2 km / 8 dakika: Sağa dönün

1,2 km / 3 dakika: Tam sola dönün

2,5 km / 6 dakika: Sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Sağdan devam edin

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

13,0 km / 16 dakika: Fatsa Korgan Yolu yönünde tam sağa dönün

2,0 km / 2 dakika: Sola dönün

5,8 km / 5 dakika: Fatsa Korgan Yolu yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

7,3 km / 8 dakika: Fatsa Korgan Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatsa Korgan Yolu boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

62 m / 1 dakika: Stad Sk. yönünde sağa dönün

18,1 km / 15 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde tam sola dönün

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Ordu yönünde Trabzon çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan Atatürk Blv. devam edin

1,6 km / 2 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sağa dönün

14,6 km / 21 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

15,8 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. / Samsun Sinop Yolu / D010 yönündeki 2. çıkışa girin Samsun Sinop Yolu/D010 boyunca ilerleyin

6,9 km / 6 dakika: Samsun Sinop Yolu / Sinop Samsun Blv. / D010 yönünde devam edin

3,2 km / 2 dakika: Samsun Sinop Yolu / Sinop Samsun Blv. / D010 yönünde devam edin

16,0 km / 13 dakika: Samsun Sinop Yolu / Sinop Samsun Blv. / D010 yönünde devam edin D010 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

18,1 km / 12 dakika: Samsun Sinop Yolu / D010 yönünde devam edin

50,2 km / 33 dakika: Samsun Sinop Yolu / D010 yönünde devam edin

7,2 km / 5 dakika: Sinop Bafra Yolu / D010 girin

0,2 km / 1 dakika: Kastamonu Sinop Yolu / D785 çıkışına girin

53,1 km / 36 dakika: Kastamonu Sinop Yolu / D785 yönünde devam edin

80,2 km / 57 dakika: Boyabat Sinop Yolu / D030 yönünde sağa dönün D030 boyunca ilerleyin

19,4 km / 13 dakika: Kastamonu Sinop Yolu / D030 yönünde devam edin D030 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. / D030 yönünde hafif sağa yönelin

1,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. / D030 yönünde hafif sağa dönün Kazım Karabekir Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: 57. Alay Cd. / Çevre Yolu / D765 yönünde devam edin Çevre Yolu/D765 boyunca ilerleyin

7,9 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Çevre Yolu / D765 boyunca ilerleyin

38,1 km / 25 dakika: Kastamonu Karabük Yolu / D030 yönünde sağa dönün D030 boyunca ilerleyin

56,5 km / 43 dakika: Kastamonu Karabük Yolu / D030 yönünde devam edin D030 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Navsaklar Köyü Yolu yönünde sola dönün

4,3 km / 10 dakika: Sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Sola dönün

52 m / 1 dakika: Sola dönün