Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Ordu Kayseri arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 16:00 Kanberoğlu Turizm aracıdır. T38 olan bu araç tahmini olarak 16:00 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
391.84 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 55dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

ORDU KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > KAYSERİ > ADANA 18.05.2021 16:00 T38, 2+2 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > ORDU > KAYSERİ > HATAY 18.05.2021 18:00 46+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ORDU > KAYSERİ > HATAY 18.05.2021 18:30 0607, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > KAYSERİ 18.05.2021 19:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > KAYSERİ 18.05.2021 21:30 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al

KAYSERİ ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm ADANA > KAYSERİ > ORDU > TRABZON 18.05.2021 19:00 T38, 2+2 125 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ORDU 18.05.2021 19:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ORDU 18.05.2021 21:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > ORDU > RİZE 18.05.2021 22:30 46+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > KAYSERİ > ORDU > RİZE 18.05.2021 23:30 022, 1+1 140 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Ordu Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Ordu Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Ordu Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Ordu Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Ordu Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Ordu Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Kayseri Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Kayseri Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun Kayseri Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya Kayseri Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Kayseri Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Ordu Kayseri Otobüs Firmaları

ORDU KAYSERİ GÜZERGAHI

ORDU KAYSERİ YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 10 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu yönünde sağa dönün

8,1 km / 13 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

4,6 km / 9 dakika: Sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

5,8 km / 7 dakika: Sola dönün

5,4 km / 7 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde sola dönün

20,3 km / 23 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde devam edin

45,9 km / 44 dakika: Ünye Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

23,3 km / 17 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

1,1 km / 2 dakika: Mustafa Satan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mustafa Satan Cd. 6. Sk. yönünde sola dönün

68 m / 1 dakika: Behzat Blv. 13. Sk. yönünde sola dönün

74 m / 1 dakika: Behzat Blv. 13. Sk. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Behzat Blv. üzerine çıkın

39 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 209. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Behzat Blv. yönünde sola dönün

27 m / 1 dakika: 101. Sk. yönünde sağa dönün

57,8 km / 45 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Gaziosmanpaşa Blv. / D850 üzerine çıkın D850 boyunca ilerleyin

17,5 km / 12 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sola dönün

45,9 km / 32 dakika: D851 yönünde sağa dönün

125 km / 1 saat 22 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Sivas Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Sivas Blv. yönünde devam edin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

6,3 km / 12 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Seyyid Burhanettin Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin