Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Ordu Niğde arası en yakın sefer 25 Şubat 2021 Saat 16:00 Kanberoğlu Turizm aracıdır. ÇÇ38 olan bu araç tahmini olarak 16:00 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Niğde arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Niğde arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Has Turizm A.Ş., Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
519.43 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 18dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

ORDU NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > NİĞDE > ADANA 25.02.2021 16:00 ÇÇ38, Travego ,2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > ORDU > NİĞDE > HATAY 25.02.2021 18:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 135 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ORDU > NİĞDE > HATAY 25.02.2021 18:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > NİĞDE 25.02.2021 19:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm Hopa > ORDU > NİĞDE > OSMANİYE 25.02.2021 21:30 T34, 2+1 130 TL Bilet Al

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Ordu Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Ordu Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde Ordu Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde Ordu Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde Ordu Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Ordu Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Niğde Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Niğde Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun Niğde Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya Niğde Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Niğde Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Niğde Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Ordu Niğde Otobüs Firmaları

ORDU NİĞDE GÜZERGAHI

ORDU NİĞDE YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 10 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu yönünde sağa dönün

8,1 km / 13 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

4,6 km / 9 dakika: Sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

5,8 km / 7 dakika: Sola dönün

5,4 km / 7 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde sola dönün

20,3 km / 23 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde devam edin

45,9 km / 44 dakika: Ünye Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

23,3 km / 17 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

1,1 km / 2 dakika: Mustafa Satan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mustafa Satan Cd. 6. Sk. yönünde sola dönün

68 m / 1 dakika: Behzat Blv. 13. Sk. yönünde sola dönün

74 m / 1 dakika: Behzat Blv. 13. Sk. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Behzat Blv. üzerine çıkın

39 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 209. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Behzat Blv. yönünde sola dönün

27 m / 1 dakika: 101. Sk. yönünde sağa dönün

57,8 km / 45 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Gaziosmanpaşa Blv. / D850 üzerine çıkın D850 boyunca ilerleyin

17,5 km / 12 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sola dönün

45,9 km / 32 dakika: D851 yönünde sağa dönün

125 km / 1 saat 22 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

19,6 km / 13 dakika: D260 yönündeki rampaya girin

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

109 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,9 km / 4 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Kayseri Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Aydınlık Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Emin Erişingil Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ayhan Şahenk Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

54 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin