Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Rize otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Rize otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Ordu Rize arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 02:00 Lüks Artvin Seyahat aracıdır. KR11 olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Rize arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Rize arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Artvin Seyahat, Has Turizm A.Ş., Öz Elbistan firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
328.66 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 59dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
7

ORDU RİZE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat ORDU > RİZE 22.09.2020 02:00 KR11, KR11 ,1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > RİZE 22.09.2020 04:55 KR11 YEDEK, KR11 YEDEK ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ORDU > RİZE 22.09.2020 08:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Elbistan GAZİANTEP > ORDU > RİZE > Hopa 22.09.2020 10:30 34, 2+1 130 TL Bilet Al
Özlem Ardahan SAMSUN > ORDU > RİZE > ARDAHAN 22.09.2020 21:15 H35, 2+1 120 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı KAYSERİ > ORDU > RİZE > Hopa 22.09.2020 22:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > RİZE 22.09.2020 23:29 KR11, KR11 ,1+1 70 TL Bilet Al

RİZE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Ordu Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Giresun - Rize Ordu Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Artvin - Rize Ordu Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Erzurum - Rize Ordu Uzaklık: 2,567.34 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Erzincan - Rize Ordu Uzaklık: 2,741.74 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Ardahan - Rize Ordu Uzaklık: 2,830.58 km / Süre: 04:26 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Rize Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Rize Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun Rize Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya Rize Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Rize Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Rize Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Çorum Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Artvin Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kars Turgut Reis 110 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Erzincan Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Öz Elbistan 125 TL Bilet Al
Rize Ardahan Özlem Ardahan 130 TL Bilet Al
Rize Çorum Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Yozgat Kanberoğlu Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Erzurum Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Ordu Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Artvin Ordu Lüks Artvin Seyahat 120 TL Bilet Al
Nevşehir Ordu Metro Turizm 125 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Giresun Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ordu Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sinop Rize Lüks Artvin Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Rize Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bingöl Rize Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al

ORDU RİZE GÜZERGAHI

ORDU RİZE YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

9,5 km / 22 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

1,6 km / 3 dakika: Sağa dönün

0,4 km / 2 dakika: Çatalpınar Kabataş Yolu yönünde sola dönün

10,3 km / 12 dakika: Çatalpınar Fatsa Yolu yönünde devam edin

9,4 km / 9 dakika: Çamaş Fatsa Yolu yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Aybastı Karakolu Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Reşadiye Cd. yönünde devam edin

39 m / 1 dakika: Reşadiye Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

50,3 km / 44 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

82 m / 1 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

38,5 km / 31 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

119 km / 1 saat 33 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Giresun Trabzon Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

7,6 km / 6 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Trabzon Giresun Yolu/D010/E70 boyunca ilerleyin

19,8 km / 19 dakika: Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

9 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

16,4 km / 11 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

12,2 km / 8 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 boyunca ilerlemek için düz devam edin

9,0 km / 6 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

10 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

17,5 km / 14 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

22 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünde sola dönün