Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Samsun otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Samsun otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Ordu Samsun arası en yakın sefer 14 Nisan 2021 Saat 03:45 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 03:45 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Samsun arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Samsun arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Lüks Gümüşhane firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
153.63 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 37dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
15

ORDU SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ORDU > SAMSUN 14.04.2021 03:45 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > SAMSUN 14.04.2021 10:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > SAMSUN 14.04.2021 13:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > SAMSUN > GAZİANTEP 14.04.2021 15:00 TO41, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > ORDU > SAMSUN > İSTANBUL 14.04.2021 15:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > SAMSUN > ADANA 14.04.2021 16:00 T38, 2+2 70 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GÜMÜŞHANE > ORDU > SAMSUN > BURSA 14.04.2021 17:30 2+1B, 2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > SAMSUN > BURSA 14.04.2021 17:30 TV40, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > SAMSUN 14.04.2021 17:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm GİRESUN > ORDU > SAMSUN > ELAZIĞ 14.04.2021 18:00 2++1, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > ORDU > SAMSUN > HATAY 14.04.2021 18:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ORDU > SAMSUN > HATAY 14.04.2021 18:30 0607, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > SAMSUN 14.04.2021 19:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > SAMSUN > İSTANBUL 14.04.2021 21:00 TO41, 2+1 55 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > SAMSUN > ANKARA 14.04.2021 23:00 TO41, 2+1 60 TL Bilet Al

SAMSUN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Samsun Ordu Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Sinop - Samsun Ordu Uzaklık: 1,577.85 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çorum - Samsun Ordu Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Giresun - Samsun Ordu Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Tokat - Samsun Ordu Uzaklık: 2,258.42 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Yozgat - Samsun Ordu Uzaklık: 2,755.57 km / Süre: 03:17 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Samsun Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Samsun Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Amasya Samsun Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Samsun Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Samsun Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu - Çorum Samsun Uzaklık: 2,798.91 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ORDU SAMSUN GÜZERGAHI

ORDU SAMSUN YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

3,2 km / 8 dakika: Sağa dönün

1,2 km / 3 dakika: Tam sola dönün

2,5 km / 6 dakika: Sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Sağdan devam edin

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

13,0 km / 16 dakika: Fatsa Korgan Yolu yönünde tam sağa dönün

2,0 km / 2 dakika: Sola dönün

5,8 km / 5 dakika: Fatsa Korgan Yolu yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

7,3 km / 8 dakika: Fatsa Korgan Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatsa Korgan Yolu boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

62 m / 1 dakika: Stad Sk. yönünde sağa dönün

18,1 km / 15 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde tam sola dönün

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Ordu yönünde Trabzon çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 5 dakika: 100. Yıl Blv. yönünde sağa dönün

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin