Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Ordu Yozgat arası en yakın sefer 27 Şubat 2021 Saat 16:00 Kanberoğlu Turizm aracıdır. ÇÇ38 olan bu araç tahmini olarak 16:00 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Has Turizm A.Ş., Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
323.03 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 15dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

ORDU YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > YOZGAT > ADANA 27.02.2021 16:00 ÇÇ38, Travego ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > ORDU > YOZGAT > HATAY 27.02.2021 18:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 90 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ORDU > YOZGAT > HATAY 27.02.2021 18:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm Hopa > ORDU > YOZGAT > OSMANİYE 27.02.2021 21:30 T34, 2+1 80 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Yozgat Ordu Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Ordu Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Ordu Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Ordu Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Ordu Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Ordu Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Yozgat Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Yozgat Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun Yozgat Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya Yozgat Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Yozgat Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Yozgat Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Ordu Yozgat Otobüs Firmaları

ORDU YOZGAT GÜZERGAHI

ORDU YOZGAT YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 10 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu yönünde sağa dönün

8,1 km / 13 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

4,6 km / 9 dakika: Sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

5,8 km / 7 dakika: Sola dönün

5,4 km / 7 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde sola dönün

20,3 km / 23 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde devam edin

45,9 km / 44 dakika: Ünye Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

24,3 km / 19 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

18,0 km / 16 dakika: Vali Zekai Gümüşdiş Blv. / D180 yönünde dümdüz ilerleyin D180 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Tokat Havaalanı Girişi / Tokat Havaalanı Çıkışı konumunda sola dönün

4,7 km / 4 dakika: Sağa dönün

1,6 km / 2 dakika: Tokat Pazar Yolu yönünde devam edin

34,5 km / 28 dakika: Pazar Zile Yolu yönünde hafif sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Zile Cd. yönünde devam edin

22,9 km / 17 dakika: Nato Yolu / D190 yönünde sola dönün D190 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Tokat Yolu yönünde hafif sola yönelin

18,8 km / 16 dakika: Kırıkkale Tokat Yolu yönünde hafif sola dönün

8,4 km / 6 dakika: Tokat Yozgat Yolu yönünde devam edin

2,2 km / 2 dakika: Sağa dönün

34,8 km / 27 dakika: Tokat Yozgat Yolu / D805 girin

8,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

1,8 km / 3 dakika: Çekerek Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 2 dakika: Bulut Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde sağa dönün

34,1 km / 26 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin