Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Zonguldak  otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali - Zonguldak otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Ordu Zonguldak arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 17:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 17:30 civarı Ordu şehrinden kalkacaktır. Ordu ve Zonguldak arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ordu Zonguldak arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
653.73 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 51dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

ORDU ZONGULDAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ORDU > ZONGULDAK 19.04.2021 17:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ORDU > ZONGULDAK > Kozlu 19.04.2021 20:30 TV38, 2+1 130 TL Bilet Al

ZONGULDAK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bartın - Zonguldak Ordu Uzaklık: 871.06 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Karabük - Zonguldak Ordu Uzaklık: 1,178.67 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Düzce - Zonguldak Ordu Uzaklık: 1,217.92 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Ordu Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Sakarya - Zonguldak Ordu Uzaklık: 1,904.04 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Kastamonu - Zonguldak Ordu Uzaklık: 2,123.82 km / Süre: 02:59 Bilet Al

ORDU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ordu - Giresun Zonguldak Uzaklık: 1,214.13 km / Süre: 02:17 Bilet Al
Ordu - Tokat Zonguldak Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ordu - Samsun Zonguldak Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ordu - Amasya Zonguldak Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Ordu - Sivas Zonguldak Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Ordu - Trabzon Zonguldak Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak Kalkışlı En Ucuz Zonguldak Biletleri
Zonguldak Sinop Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Zonguldak Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Zonguldak Çorum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Zonguldak Varışlı En Ucuz Zonguldak Biletleri
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Samsun Zonguldak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Sinop Zonguldak Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Zonguldak Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Çorum Zonguldak Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al

Ordu Zonguldak Otobüs Firmaları

ORDU ZONGULDAK GÜZERGAHI

ORDU ZONGULDAK YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Tam sağa dönün

3,0 km / 7 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 10 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu yönünde sağa dönün

8,1 km / 13 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

4,6 km / 9 dakika: Sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sola dönün

5,8 km / 7 dakika: Sola dönün

5,4 km / 7 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde sola dönün

20,3 km / 23 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde devam edin

20,6 km / 23 dakika: Ünye Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

9,5 km / 8 dakika: Sağa dönün

120 km / 1 saat 25 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 yönünde sağa dönün D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

288 km / 3 saat 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Ankara Karabük Yolu / D755 çıkışına girin

45,7 km / 31 dakika: Ankara Karabük Yolu / D755 yönünde devam edin D755 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zonguldak Cd. / D030 yönündeki 2. çıkışa girin

61,3 km / 52 dakika: Zonguldak Cd. / D030 boyunca ilerlemek için düz devam edin D030 boyunca ilerleyin

25,9 km / 20 dakika: Zonguldak Cd. / Zonguldak Çaycuma Yolu / D750 yönünde sağa dönün Zonguldak Çaycuma Yolu/D750 boyunca ilerleyin

7,1 km / 6 dakika: Zonguldak Çaycuma Yolu / D750 boyunca ilerlemek için sağa dönün

2,9 km / 3 dakika: Zonguldak Çaycuma Yolu / D750 boyunca ilerlemek için düz devam edin D750 boyunca ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. yönünde devam edin

39 m / 1 dakika: Fındık Suyu Sk. konumunda sağa dönün

1,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Bülent Ecevit Cd. / D750 üzerine çıkın

0,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Milli Egemenlik Cd. yönündeki 1. çıkışa girin