Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Osmaniye Adana arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 03:00 Cesur Bingöl Seyahat aracıdır. T1+1 olan bu araç tahmini olarak 03:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Metro Turizm, Isparta Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
111.47 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 23dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
34

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

OSMANİYE ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cesur Bingöl Seyahat Arhavi > OSMANİYE > ADANA > MERSİN 06.06.2020 03:00 T1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > OSMANİYE > ADANA > ANTALYA 06.06.2020 03:30 offf, trevego 15 shd ohal şeması ,1+1 350 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > OSMANİYE > ADANA > KARAMAN 06.06.2020 04:30 +1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat IĞDIR > OSMANİYE > ADANA > MERSİN 06.06.2020 07:00 T1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > ANKARA 06.06.2020 12:00 1+1>, 1+1 35 TL Bilet Al
Kontur Turizm OSMANİYE > ADANA 06.06.2020 12:00 1+1(403), 2+2 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İSTANBUL 06.06.2020 14:30 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Kontur Turizm OSMANİYE > ADANA 06.06.2020 14:30 1+1(403), 2+2 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İZMİR 06.06.2020 15:30 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ADANA > Marmaris 06.06.2020 16:30 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ADANA 06.06.2020 16:30 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > ADANA > ANTALYA 06.06.2020 17:00 1+1*, 1+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ADANA > Bodrum 06.06.2020 17:30 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > BURSA 06.06.2020 18:00 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İSTANBUL 06.06.2020 18:30 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat BİNGÖL > OSMANİYE > ADANA > ANTALYA 06.06.2020 18:30 1+1N, 1+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > ANTALYA 06.06.2020 19:00 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > ADANA > ANTALYA 06.06.2020 19:00 1-y, 1+1 200 TL Bilet Al
Isparta Petrol KİLİS > OSMANİYE > ADANA > Bodrum 06.06.2020 19:15 1+21, Rahat Hat 1+1 ,1+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İZMİR 06.06.2020 19:30 1+1>, 1+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ADANA 06.06.2020 19:30 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol DİYARBAKIR > OSMANİYE > ADANA > Marmaris 06.06.2020 20:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > Marmaris 06.06.2020 20:15 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ADANA > ANTALYA 06.06.2020 20:30 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İSTANBUL 06.06.2020 21:00 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ADANA 06.06.2020 21:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > Bodrum 06.06.2020 21:15 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > BURSA 06.06.2020 21:30 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İZMİR 06.06.2020 21:45 1+1t, 1+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ADANA 06.06.2020 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > ADANA > Bodrum 06.06.2020 23:00 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm OSMANİYE > ADANA 06.06.2020 23:30 1+1(403), 2+2 80 TL Bilet Al
Isparta Petrol DİYARBAKIR > OSMANİYE > ADANA > Bodrum 06.06.2020 23:59 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ADANA 06.06.2020 23:59 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Osmaniye Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Hatay - Adana Osmaniye Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Osmaniye Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Osmaniye Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Osmaniye Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al
Kilis - Adana Osmaniye Uzaklık: 2,552.87 km / Süre: 03:02 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Hatay Adana Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Adana Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Adana Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Adana Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye - Adıyaman Adana Uzaklık: 2,572.28 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Hatay Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Osmaniye Şanlıurfa Star Batman 100 TL Bilet Al
Osmaniye Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Malatya Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Mersin Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Yeni Diyarbakır Seyahat 130 TL Bilet Al
Osmaniye Kayseri Süha Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Karaman Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Adana Ankara Siirt Has 150 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Şanlıurfa Osmaniye Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Osmaniye Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Osmaniye Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Osmaniye Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Niğde Osmaniye Turay Seyahat 120 TL Bilet Al
Siirt Osmaniye Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Kütahya Osmaniye Kontur Turizm 145 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adıyaman Adana Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Adana Jet Turizm 130 TL Bilet Al
Eskişehir Adana Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al

OSMANİYE ADANA GÜZERGAHI

OSMANİYE ADANA YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

87,7 km / 53 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

Osmaniye Haberler
  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Mılık Deresi ıslah edilecek

    Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek Beldesi Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir, Mılık Deresinin ıslah edileceğini söyledi.

  • AK Parti Milletvekili Durmuşoğlu dan koronavirüs mücadelesiyle ...

    AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, koronavirüs salgının ülke ekonomisine etkilerini azaltmak için devletin tüm imkanlarını seferber ederek işçinin, işverenin, esnafın yanında yer aldığını belirtti.

  • Osmaniye de orman yangınlarıyla mücadele eğitim tatbikatı

    Osmaniye Orman İşletme Müdürlüğü tarafından orman yangınlarıyla mücadele eğitim tatbikatı düzenlendi.

  • Cansız mankenle şaşırtan seyahat

    Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bir motosikletlinin cansız mankenle birlikte ana cadde üzerindeki seyahati görenleri şaşırttı.

Adana Haberler
  • Adana da bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Doğu Akdeniz de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı ...

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, getirilen 6 saatlik serbestlikle dışarıda olmanın keyfini yaşadı.

  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Son Dakika: Adana da iş yerlerine eş zamanlı denetim

    Bir son dakika haberine göre Adana'da iş yerlerinde eş zamanlı olarak denetimler yapıldı.