Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Osmaniye Adana arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:30 Kontur Turizm aracıdır. 403 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Kontur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
111.47 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 23dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
25

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

OSMANİYE ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm OSMANİYE > ADANA 13.04.2021 00:30 403, 403 ,2+2 40 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > OSMANİYE > ADANA > MERSİN 13.04.2021 03:59 h92, 2+1 50 TL Bilet Al
Martur Turizm MARDİN > OSMANİYE > ADANA > MERSİN 13.04.2021 06:00 TR45, 2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > ADANA > MERSİN 13.04.2021 09:45 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > ANKARA 13.04.2021 12:00 vip , 2+1 35 TL Bilet Al
Kontur Turizm OSMANİYE > ADANA 13.04.2021 12:00 403, 403 ,2+2 40 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > ADANA > MERSİN 13.04.2021 13:00 H1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İSTANBUL 13.04.2021 14:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İZMİR 13.04.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 35 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > ADANA > MERSİN 13.04.2021 16:00 H1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > OSMANİYE > ADANA > MERSİN 13.04.2021 16:45 h93, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > BURSA 13.04.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İSTANBUL 13.04.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > ANTALYA 13.04.2021 19:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 35 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > ADANA > BALIKESİR 13.04.2021 19:29 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > ADANA > ANTALYA 13.04.2021 20:15 H1+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > Marmaris 13.04.2021 20:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 35 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > ADANA > ANTALYA 13.04.2021 20:31 2+1M, 2+1 30 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > OSMANİYE > ADANA > İSTANBUL 13.04.2021 21:00 NE55, 2+2 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > Bodrum 13.04.2021 21:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > BURSA 13.04.2021 21:30 mers, mercedes torismo ,2+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İZMİR 13.04.2021 21:45 mers, mercedes torismo ,2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > OSMANİYE > ADANA > TOKAT 13.04.2021 22:15 1+2, 2+1 30 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ADANA > İSTANBUL 13.04.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 35 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > ADANA > ANKARA 13.04.2021 23:45 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al

ADANA OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm BURSA > ADANA > OSMANİYE > Silopi 11.05.2021 00:30 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > OSMANİYE 11.05.2021 03:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > OSMANİYE 11.05.2021 05:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > OSMANİYE 11.05.2021 07:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ADANA > OSMANİYE > HATAY 11.05.2021 08:00 022, 1+1 60 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > OSMANİYE 11.05.2021 15:30 SON 1+1 46, 2+2 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > OSMANİYE 11.05.2021 15:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > OSMANİYE 11.05.2021 17:16 SON 1+1 46, 2+2 55 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > OSMANİYE 11.05.2021 20:59 SON 1+1 46, 2+2 55 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Osmaniye Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Hatay - Adana Osmaniye Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Osmaniye Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Osmaniye Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Osmaniye Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al
Kilis - Adana Osmaniye Uzaklık: 2,552.87 km / Süre: 03:02 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Hatay Adana Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Adana Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Adana Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Adana Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye - Adıyaman Adana Uzaklık: 2,572.28 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

OSMANİYE ADANA GÜZERGAHI

OSMANİYE ADANA YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

87,7 km / 53 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin