Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Osmaniye Aksaray arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:00 Lüks Batman Seyahat aracıdır. T2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Ben Turizm, Hassoy Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
360.12 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 06dk.
Firma Sayısı
19
Sefer Sayısı
38

OSMANİYE AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 01:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 01:01 TZ41, 2+1 75 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 09:15 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 11:45 A2+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 12:00 vip , 2+1 69 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 13:15 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > AKSARAY > ÇANAKKALE 12.02.2021 16:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 16:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 17:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 17:45 Y1+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > AKSARAY > Akçay 12.02.2021 18:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 18:15 XADV, 2+1 70 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > AKSARAY > BALIKESİR 12.02.2021 18:30 1+1p, 2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 18:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 19:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > AKSARAY > BALIKESİR 12.02.2021 19:29 TR40, 2+1 75 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 vip , 2+1 69 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 2+1S, 2+1 65 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 TR22, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > AKSARAYOTOGAR 12.02.2021 20:15 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > AKSARAY > BALIKESİR 12.02.2021 20:30 HP40, 2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > AKSARAY > YALOVA 12.02.2021 20:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 20:45 Y1+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 21:00 1++2, 1+1 60 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > AKSARAY > BALIKESİR 12.02.2021 21:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 69 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 21:30 JH40, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 HJ47, 2+1 110 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > AKSARAY > BURSA 12.02.2021 23:15 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 23:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > AKSARAY > BALIKESİR 12.02.2021 23:30 2+1S, 2+1 65 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 23:30 A1-2, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 X+2, 2+1 75 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ADIYAMAN > OSMANİYE > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 23:45 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 23:45 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > AKSARAYOTOGAR 12.02.2021 23:59 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 23:59 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 70 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Osmaniye Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Osmaniye Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Osmaniye Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Osmaniye Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Osmaniye Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Osmaniye Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Aksaray Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Aksaray Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Aksaray Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Aksaray Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Aksaray Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

OSMANİYE AKSARAY GÜZERGAHI

OSMANİYE AKSARAY YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

70,6 km / 43 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin

8,3 km / 9 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Sağlık Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Sağlıkköyü Yolu yönünde devam edin

4,0 km / 4 dakika: 11. Blv. yönünde devam edin

2,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve 11. Blv. boyunca ilerleyin