Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Osmaniye Ankara arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:00 Lüks Batman Seyahat aracıdır. T2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Ben Turizm, Hassoy Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
588.22 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 33dk.
Firma Sayısı
20
Sefer Sayısı
38

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

OSMANİYE ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 01:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 01:01 TZ41, 2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 09:15 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 11:45 A2+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 12:00 vip , 2+1 79 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 13:15 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 79 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA > ÇANAKKALE 12.02.2021 16:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 16:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 17:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 17:45 Y1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 18:15 XADV, 2+1 90 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > ANKARA > BALIKESİR 12.02.2021 18:30 1+1p, 2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 19:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 19:29 T2+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > ANKARA > BALIKESİR 12.02.2021 19:29 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 vip , 2+1 79 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 2+1S, 2+1 75 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 TR22, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 20:15 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > ANKARA > BALIKESİR 12.02.2021 20:30 HP40, 2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA > YALOVA 12.02.2021 20:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 20:45 Y1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 21:00 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANKARA > BALIKESİR 12.02.2021 21:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 21:30 JH40, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 22:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 HJ47, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > ANKARA > BURSA 12.02.2021 23:15 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 23:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > ANKARA > BALIKESİR 12.02.2021 23:30 2+1S, 2+1 75 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 23:30 A1-2, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 X+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ADIYAMAN > OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 23:45 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 23:45 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 23:59 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA 12.02.2021 23:59 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 80 TL Bilet Al

ANKARA OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm YALOVA > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 00:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 00:30 Y1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > Kadirli 01.03.2021 01:00 1+1p, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 01:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ANKARA > OSMANİYE > Ceyhan 01.03.2021 01:30 1+1p, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 09:00 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 11:00 Y1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 12:30 vip , 2+1 79 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 13:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > OSMANİYE 01.03.2021 14:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 14:00 2/1, 1+1 75 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 15:00 1++2, 1+1 75 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANKARA > OSMANİYE > Kahta 01.03.2021 16:00 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 01.03.2021 16:44 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 01.03.2021 16:49 TR41, 2+1 79 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ANKARA > OSMANİYE > ŞIRNAK 01.03.2021 17:29 2+1S, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 18:58 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ZONGULDAK > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 19:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 19:00 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > Silopi 01.03.2021 19:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 99 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 19:00 A1-2, 1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 01.03.2021 19:28 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 01.03.2021 19:29 TR41, 2+1 79 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ANKARA > OSMANİYE > Kahta 01.03.2021 20:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞIRNAK 01.03.2021 20:30 HJ3, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > Silopi 01.03.2021 20:30 TR22, 2+2 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 20:30 G1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 79 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 21:00 1+1+, 1+1+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 01.03.2021 21:00 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > OSMANİYE 01.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 22:00 vip , 2+1 79 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > Silvan 01.03.2021 22:00 HJ51, 2+1 150 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 22:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 22:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 01.03.2021 22:30 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 01.03.2021 22:31 HK55, 2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 23:00 vip , 2+1 79 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 23:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 01.03.2021 23:58 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Osmaniye Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Osmaniye Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Osmaniye Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Osmaniye Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Osmaniye Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Osmaniye Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Ankara Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Ankara Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Ankara Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Ankara Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Ankara Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Ankara Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

OSMANİYE ANKARA GÜZERGAHI

OSMANİYE ANKARA YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz