Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Osmaniye Antalya arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 02:15 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. 1+1 olan bu araç tahmini olarak 02:15 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Yeni Diyarbakır Seyahat, Mardin Seyahat, Özlem Adana Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
709.37 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 49dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
4

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

OSMANİYE ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > OSMANİYE > ANTALYA 13.05.2021 02:15 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > OSMANİYE > ANTALYA > Marmaris 13.05.2021 18:00 HIJ1, 1+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > ANTALYA 13.05.2021 18:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > ANTALYA > Kumluca 13.05.2021 22:00 2+1N, 1+1 300 TL Bilet Al

ANTALYA OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır ANTALYA > OSMANİYE > BATMAN 12.05.2021 14:00 1+1M, 1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANTALYA > OSMANİYE 12.05.2021 18:30 1+1 VİR - , 2+2 200 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat Kumluca > ANTALYA > OSMANİYE > ŞIRNAK 12.05.2021 19:00 R2+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > OSMANİYE 12.05.2021 19:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > IĞDIR 12.05.2021 20:00 1+1t, 1+1 250 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANTALYA > OSMANİYE > Kadirli 12.05.2021 21:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Osmaniye Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Osmaniye Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Osmaniye Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Osmaniye Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Osmaniye Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Osmaniye Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Antalya Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Antalya Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Antalya Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Antalya Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Antalya Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Antalya Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

OSMANİYE ANTALYA GÜZERGAHI

OSMANİYE ANTALYA YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

4,2 km / 6 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

3,3 km / 4 dakika: Yeni Çevre Yolu yönünde sola dönün

80,5 km / 56 dakika: Üçgöz Cd. / D350 yönünde sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

85 m / 1 dakika: Atatürk Cd. / D350 yönünde hafif sağa yönelin

3,6 km / 5 dakika: Atatürk Cd. / D350 yönünde hafif sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

21,4 km / 15 dakika: Konya Yolu Cd. / D350 / D715 yönündeki rampaya girin D350/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Mehmet Emin Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Atatürk Cd. yönünde sağa dönün

13,9 km / 11 dakika: Şht.Mehmet Ali Yaylalı Cd. yönünde devam edin

6,1 km / 5 dakika: Kazım Karabekir Cd. yönünde devam edin

3,4 km / 3 dakika: Sağdan devam edin

17,2 km / 12 dakika: Konya Bozkır Yolu / D350 yönünde sola dönün

41,0 km / 33 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Bozkır Yolu / D350 boyunca ilerleyin D350 boyunca ilerleyin

12,6 km / 9 dakika: Sola dönün

6,2 km / 5 dakika: Bozkır Yolu yönünde devam edin

10,6 km / 9 dakika: Sağdan devam edin

0,1 km / 1 dakika: Bozkır Yolu yönünde devam edin

50 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

100 km / 1 saat 23 dakika: Konya Manavgat Yolu / D695 yönünde dümdüz ilerleyin D695 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Manavgat yönündeki rampaya girin

75,6 km / 1 saat 0 dakika: Konya Manavgat Yolu / Mersin - Antalya Yolu / D400 girin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz