Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Balıkesir Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Balıkesir Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Osmaniye Balıkesir arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 18:15 Seç Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 18:15 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Balıkesir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Balıkesir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Özlem Adana Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,020.51 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 03dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
6

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

OSMANİYE BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > BALIKESİR > Akçay 12.02.2021 18:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > BALIKESİR 12.02.2021 18:30 1+1p, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > BALIKESİR 12.02.2021 19:29 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > BALIKESİR 12.02.2021 20:30 HP40, 2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > BALIKESİR 12.02.2021 21:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > BALIKESİR 12.02.2021 23:30 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al

BALIKESİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - Balıkesir Osmaniye Uzaklık: 1,499.19 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Osmaniye Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Osmaniye Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Osmaniye Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Tekirdağ - Balıkesir Osmaniye Uzaklık: 2,152.30 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Yalova - Balıkesir Osmaniye Uzaklık: 2,363.58 km / Süre: 02:44 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Balıkesir Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Balıkesir Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Balıkesir Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Balıkesir Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Balıkesir Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Balıkesir Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al

OSMANİYE BALIKESİR GÜZERGAHI

OSMANİYE BALIKESİR YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

17,6 km / 16 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

87,0 km / 57 dakika: Afyon Kütahya Yolu / D650 yönünde sağa dönün D650 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kütahya Tavşanlı Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

50,3 km / 38 dakika: Kütahya Tavşanlı Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

32,8 km / 23 dakika: Balıkesir Kütahya Yolu / D230 yönünde devam edin

135 km / 1 saat 43 dakika: Balıkesir Kütahya Yolu / D230 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Ayvalik / Canakkale / Manisa / izamir rampasına girin

14,0 km / 10 dakika: D565 / E881 girin

0,3 km / 1 dakika: Balıkesir Çevre Yolu çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çıkışa girin

59 m / 1 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sola dönün

10,4 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

1,7 km / 2 dakika: Sağa dönün