Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Osmaniye Batman arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 00:15 Star Batman aracıdır. TR40 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Siirt Petrol, Star Batman, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
532.40 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 02dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
40

OSMANİYE BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 00:15 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > OSMANİYE > BATMAN > IĞDIR 06.06.2021 01:00 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > BATMAN > VAN 06.06.2021 01:00 SETR, Setra S416 HDH ,2+2 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 01:30 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 01:30 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 02:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 02:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 02:30 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 02:30 1-N, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 03:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 03:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 03:30 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 04:00 TR41, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 04:30 ST44, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 05:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > BATMAN > IĞDIR 06.06.2021 08:45 2+1, 2+1 220 TL Bilet Al
Star Diyarbakır HATAY > OSMANİYE > BATMAN > IĞDIR 06.06.2021 11:29 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol HATAY > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 12:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > BATMAN > IĞDIR 06.06.2021 15:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > BATMAN > IĞDIR 06.06.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 15:45 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > OSMANİYE > BATMAN > VAN 06.06.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > BATMAN > VAN 06.06.2021 16:45 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > OSMANİYE > BATMAN > IĞDIR 06.06.2021 17:45 HK38, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 18:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > BATMAN > VAN 06.06.2021 18:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > OSMANİYE > BATMAN > VAN 06.06.2021 20:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 20:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 21:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 21:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 22:15 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 22:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 22:15 TR41, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > BATMAN > VAN 06.06.2021 22:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 22:30 2+1M, 2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 22:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 23:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 23:15 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > OSMANİYE > BATMAN 06.06.2021 23:30 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANTALYA > OSMANİYE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 23:59 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Osmaniye Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Osmaniye Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Osmaniye Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Osmaniye Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Osmaniye Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Osmaniye Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Batman Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Batman Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Batman Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Batman Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Batman Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Batman Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

OSMANİYE BATMAN GÜZERGAHI

OSMANİYE BATMAN YOL TARİFİ

2,3 km / 5 dakika: 4521. Sk. yönünden 4514. Sk. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 4519. Sk. yönünde sağa dönün

14 m / 1 dakika: 4519. Sk. yönünde sola dönün

4,0 km / 3 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Güney Çevre Yolu Blv. / D400 üzerine çıkın

26,6 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Musa Şahin Blv. / D400 yönündeki 1. çıkışa girin D400 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Bahçe Bağlantısı yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Bahçe Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

234 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün