Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bitlis Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bitlis Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Osmaniye Bitlis arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 01:00 Yeşil Erciş Seyahat aracıdır. 2+1+ olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Bitlis arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Bitlis arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
698.90 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 15dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
15

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

OSMANİYE BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > BİTLİS > VAN 13.04.2021 01:00 2+1+, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > BİTLİS > IĞDIR 13.04.2021 08:45 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > BİTLİS > IĞDIR 13.04.2021 15:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > BİTLİS > IĞDIR 13.04.2021 15:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > BİTLİS 13.04.2021 15:45 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > OSMANİYE > BİTLİS > VAN 13.04.2021 16:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > BİTLİS > VAN 13.04.2021 16:45 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > OSMANİYE > BİTLİS > IĞDIR 13.04.2021 17:45 h2 1, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > BİTLİS > VAN 13.04.2021 18:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > BİTLİS 13.04.2021 18:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > OSMANİYE > BİTLİS > VAN 13.04.2021 20:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > BİTLİS 13.04.2021 20:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > BİTLİS > VAN 13.04.2021 21:45 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > OSMANİYE > BİTLİS > Hizan 13.04.2021 22:30 tr3, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > OSMANİYE > BİTLİS > VAN 13.04.2021 23:44 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al

BİTLİS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bitlis Osmaniye Uzaklık: 1,048.88 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Siirt - Bitlis Osmaniye Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Batman - Bitlis Osmaniye Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Osmaniye Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Van - Bitlis Osmaniye Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bingöl - Bitlis Osmaniye Uzaklık: 2,305.20 km / Süre: 02:58 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Bitlis Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Bitlis Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Bitlis Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Bitlis Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Bitlis Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Bitlis Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

OSMANİYE BİTLİS GÜZERGAHI

OSMANİYE BİTLİS YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

263 km / 2 saat 37 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

218 km / 2 saat 53 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

42,7 km / 31 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

1,1 km / 4 dakika: Sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın