Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bolu Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali -Bolu Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Osmaniye Bolu arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 14:30 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 14:30 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Bolu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Bolu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Ben Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
773.77 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 21dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
16

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

OSMANİYE BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 139 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 16:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 17:45 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 18:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 vip , 2+1 139 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 2+1S, 2+1 110 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 TR22, 2+2 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 20:45 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 20:59 Nİ, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 21:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 21:15 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 21:30 JH40, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 HJ47, 2+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 23:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 X+2, 2+1 125 TL Bilet Al

BOLU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Osmaniye Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Sakarya - Bolu Osmaniye Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Karabük - Bolu Osmaniye Uzaklık: 1,554.73 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Zonguldak - Bolu Osmaniye Uzaklık: 1,607.47 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bartın - Bolu Osmaniye Uzaklık: 1,777.77 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Ankara - Bolu Osmaniye Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Bolu Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Bolu Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Bolu Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Bolu Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Bolu Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Bolu Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al

OSMANİYE BOLU GÜZERGAHI

OSMANİYE BOLU YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

146 km / 1 saat 23 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,1 km / 7 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa yönelin

3,9 km / 4 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: İzzet Baysal Cd. / D160 yönünde sola dönün D160 boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sağa dönün

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz