Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Osmaniye Bursa arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 16:15 Seç Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 16:15 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Özlem Adana Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
910.40 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 26dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
10

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

OSMANİYE BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > BURSA > ÇANAKKALE 12.02.2021 16:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > BURSA > Akçay 12.02.2021 18:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > BURSA > BALIKESİR 12.02.2021 18:30 1+1p, 2+1 140 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > BURSA > BALIKESİR 12.02.2021 19:29 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > BURSA > BALIKESİR 12.02.2021 20:30 HP40, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > BURSA > YALOVA 12.02.2021 20:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > BURSA > BALIKESİR 12.02.2021 21:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > BURSA 12.02.2021 23:15 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 120 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > BURSA > BALIKESİR 12.02.2021 23:30 2+1S, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > OSMANİYE > BURSA 12.02.2021 23:30 TR41, 2+1 150 TL Bilet Al

BURSA OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat YALOVA > BURSA > OSMANİYE > ŞIRNAK 04.03.2021 11:30 HJ4, 2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > OSMANİYE > Silopi 04.03.2021 12:00 TR22, 2+2 120 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > OSMANİYE > BATMAN 04.03.2021 12:59 T-40, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > BURSA > OSMANİYE > BATMAN 04.03.2021 13:00 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > OSMANİYE > Kahta 04.03.2021 14:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > BURSA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 04.03.2021 16:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 125 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > OSMANİYE > GAZİANTEP 04.03.2021 16:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > OSMANİYE > GAZİANTEP 04.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 119 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > BURSA > OSMANİYE > GAZİANTEP 04.03.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > OSMANİYE > GAZİANTEP 04.03.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 119 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > BURSA > OSMANİYE > Ceyhan 04.03.2021 20:00 1+1p, 2+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > BURSA > OSMANİYE > GAZİANTEP 04.03.2021 20:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > BURSA > OSMANİYE > GAZİANTEP 04.03.2021 21:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Osmaniye Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Osmaniye Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Osmaniye Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Osmaniye Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Osmaniye Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Osmaniye Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Bursa Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Bursa Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Bursa Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Bursa Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Bursa Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Bursa Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

OSMANİYE BURSA GÜZERGAHI

OSMANİYE BURSA YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

80,4 km / 50 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 1 dakika: Haymana Yolu yönünde devam edin

8,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

13,2 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

8,4 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönündeki 1. çıkışa girin Haymana Yolu boyunca ilerleyin

55 m / 1 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sola dönün

39,1 km / 29 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

26 m / 1 dakika: Hoca Ahmet Yesevi Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 4 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sağa dönün

206 km / 2 saat 16 dakika: Dumlupınar Blv. / Nasrettin Hoca Blv. / D200 / D260 / E90 yönünde tam sola dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz