Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Osmaniye Denizli arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 12:00 Kontur Turizm aracıdır. 403 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Denizli arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Denizli arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Kontur Turizm, Aksu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
841.72 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 54dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
11

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

OSMANİYE DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm OSMANİYE > DENİZLİ 13.04.2021 12:00 403, 403 ,2+2 140 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > DENİZLİ > Marmaris 13.04.2021 15:45 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > DENİZLİ > Didim 13.04.2021 15:46 H1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > DENİZLİ > Marmaris 13.04.2021 18:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > DENİZLİ > Marmaris 13.04.2021 18:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > DENİZLİ > Bodrum 13.04.2021 18:58 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > DENİZLİ > Bodrum 13.04.2021 18:59 TR40, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > DENİZLİ > Marmaris 13.04.2021 20:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > DENİZLİ > Marmaris 13.04.2021 20:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 124 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > DENİZLİ > Bodrum 13.04.2021 21:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 124 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > OSMANİYE > DENİZLİ > Bodrum 13.04.2021 23:15 2+1,, 2+1 105 TL Bilet Al

DENİZLİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Denizli Osmaniye Uzaklık: 839.36 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Muğla - Denizli Osmaniye Uzaklık: 1,412.22 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Denizli Osmaniye Uzaklık: 1,440.85 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Uşak - Denizli Osmaniye Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Isparta - Denizli Osmaniye Uzaklık: 1,725.73 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Manisa - Denizli Osmaniye Uzaklık: 2,140.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Denizli Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Denizli Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Denizli Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Denizli Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Denizli Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Denizli Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al

OSMANİYE DENİZLİ GÜZERGAHI

OSMANİYE DENİZLİ YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

167 km / 1 saat 53 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Konya Denizli Yolu çıkışına girin

88,5 km / 1 saat 6 dakika: Konya Denizli Yolu yönünde devam edin

2,1 km / 2 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Afyon Keçiborlu Yolu / D650 üzerine çıkın

0,8 km / 1 dakika: Afyon Denizli Yolu / D320 çıkışına girin

8,6 km / 8 dakika: Afyon Denizli Yolu / D320 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 2. çıkışa girin

97,4 km / 1 saat 8 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 2. çıkışa girin D320 boyunca ilerleyin

6,2 km / 6 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

2,4 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

1,6 km / 2 dakika: İzmir Blv. girin

0,3 km / 1 dakika: İzmir Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: İzmir Blv. boyunca ilerlemek için sola dönün

7 m / 1 dakika: 132. Sk. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: İzmir Blv. yönünde sağa dönün

1,1 km / 1 dakika: İzmir Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Soldaki rampaya girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz