Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Osmaniye Diyarbakır arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:15 Lüks Batman Seyahat aracıdır. T2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Star Batman, Lüks Batman Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
448.41 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 01dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
50

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

OSMANİYE DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 00:15 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 00:15 Nİ, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 13.04.2021 01:00 2+1+, 2+1 75 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 01:29 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 01:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 01:45 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 02:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 02:00 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 02:29 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 02:30 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 03:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 03:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 03:31 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 04:01 TZ41, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 04:30 T1+2, 2+1 75 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 04:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 04:31 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 04:45 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 05:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 05:30 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 05:31 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 05:45 X+5İ, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 06:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 07:45 X+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > IĞDIR 13.04.2021 08:45 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 11:15 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 11:29 51K, 2+2 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 12:45 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > ARDAHAN 13.04.2021 14:45 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > IĞDIR 13.04.2021 15:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > IĞDIR 13.04.2021 15:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 15:45 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 13.04.2021 16:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 13.04.2021 16:45 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > IĞDIR 13.04.2021 17:45 h2 1, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 13.04.2021 18:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 18:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 13.04.2021 20:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 20:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 21:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 21:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 13.04.2021 21:45 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 22:14 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 22:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 22:20 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > Hizan 13.04.2021 22:30 tr3, 2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 22:30 2+1M, 2+1 65 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 22:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 23:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 23:15 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Osmaniye Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Osmaniye Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Osmaniye Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Osmaniye Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Osmaniye Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Osmaniye Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Diyarbakır Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Diyarbakır Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Diyarbakır Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Diyarbakır Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Diyarbakır Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

OSMANİYE DİYARBAKIR GÜZERGAHI

OSMANİYE DİYARBAKIR YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

263 km / 2 saat 37 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin