Osmaniye Şehirlerarası  Otobüs Terminali - Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası  Otobüs Terminali - Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Osmaniye Düzce arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 17:15 Hassoy Turizm aracıdır. E1+1 olan bu araç tahmini olarak 17:15 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Hassoy Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
828.07 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 58dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
20

OSMANİYE DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 17:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 17:45 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 18:15 XADV, 2+1 130 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 1+1f, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > DÜZCE 12.02.2021 18:45 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 18:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 19:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 2+1S, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 TR22, 2+2 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 20:45 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 20:59 Nİ, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 21:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 21:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 21:15 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 21:30 JH40, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 HJ47, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > DÜZCE 12.02.2021 22:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 23:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 X+2, 2+1 125 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Osmaniye Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Osmaniye Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Osmaniye Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Osmaniye Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Osmaniye Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Osmaniye Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Düzce Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Düzce Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Düzce Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Düzce Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Düzce Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Düzce Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

OSMANİYE DÜZCE GÜZERGAHI

OSMANİYE DÜZCE YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

197 km / 1 saat 53 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin