Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Osmaniye Elazığ arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:30 Öz Elazığlılar Seyahat aracıdır. h93 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Elazığlılar Seyahat, Elazığ Murat Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
417.16 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 24dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
8

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

OSMANİYE ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Elazığlılar Seyahat HATAY > OSMANİYE > ELAZIĞ 13.04.2021 00:30 h93, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 13.04.2021 12:29 h93, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 13.04.2021 12:45 e2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur HATAY > OSMANİYE > ELAZIĞ > Patnos 13.04.2021 20:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ > Patnos 13.04.2021 21:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Tuncelililer HATAY > OSMANİYE > ELAZIĞ > ERZİNCAN 13.04.2021 22:30 2+1., 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 13.04.2021 23:43 h93, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 13.04.2021 23:45 e2+1, 2+1 90 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Osmaniye Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Osmaniye Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Osmaniye Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Osmaniye Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Osmaniye Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Osmaniye Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Elazığ Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Elazığ Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Elazığ Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Elazığ Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Elazığ Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Elazığ Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

OSMANİYE ELAZIĞ GÜZERGAHI

OSMANİYE ELAZIĞ YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

91,3 km / 56 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

42 m / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin

10,8 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönündeki 2. çıkışa girin

45,9 km / 37 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D360 yönünde sağa dönün

24,0 km / 19 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D360 boyunca ilerlemek için düz devam edin D360 boyunca ilerleyin

101 km / 1 saat 13 dakika: Atatürk Blv. / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

5,6 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde devam edin

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

9,4 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin

43 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 konumunda sağa dönün

1,2 km / 2 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

49 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın