Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Eskişehir  Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Osmaniye Eskişehir arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 16:15 Seç Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 16:15 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Özlem Adana Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
756.98 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 33dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
9

OSMANİYE ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ESKİŞEHİR > ÇANAKKALE 12.02.2021 16:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ESKİŞEHİR > Akçay 12.02.2021 18:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 12.02.2021 18:30 1+1p, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 12.02.2021 19:29 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 12.02.2021 20:30 HP40, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ESKİŞEHİR > YALOVA 12.02.2021 20:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 12.02.2021 21:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > ESKİŞEHİR > BURSA 12.02.2021 23:15 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 12.02.2021 23:30 2+1S, 2+1 100 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > ŞIRNAK 08.03.2021 13:45 HJ3, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > BATMAN 08.03.2021 15:29 TR40, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > BATMAN 08.03.2021 15:30 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > Kahta 08.03.2021 17:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > ŞANLIURFA 08.03.2021 18:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 115 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 08.03.2021 18:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 08.03.2021 20:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 08.03.2021 22:00 mers, mercedes torismo ,2+1 115 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > Ceyhan 08.03.2021 22:30 1+1p, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 08.03.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > ESKİŞEHİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 08.03.2021 23:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Osmaniye Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Osmaniye Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Osmaniye Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Osmaniye Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Osmaniye Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Osmaniye Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Eskişehir Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Eskişehir Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Eskişehir Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Eskişehir Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Eskişehir Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Eskişehir Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al

OSMANİYE ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

OSMANİYE ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

80,4 km / 50 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 1 dakika: Haymana Yolu yönünde devam edin

8,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

13,2 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

8,4 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönündeki 1. çıkışa girin Haymana Yolu boyunca ilerleyin

55 m / 1 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sola dönün

39,1 km / 29 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

26 m / 1 dakika: Hoca Ahmet Yesevi Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 4 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sağa dönün

151 km / 1 saat 36 dakika: Dumlupınar Blv. / Nasrettin Hoca Blv. / D200 / D260 / E90 yönünde tam sola dönün Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: D200 çıkışına girin

33 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Balsu Cd. devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Balsu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

4,2 km / 10 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünde sağa dönün