Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Osmaniye Gaziantep arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 02:00 Martur Turizm aracıdır. TR22 olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Metro Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
148.09 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 51dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
27

OSMANİYE GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm BURSA > OSMANİYE > GAZİANTEP > Silopi 02.03.2021 02:00 TR22, 2+2 30 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > OSMANİYE > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 02.03.2021 02:15 2+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > OSMANİYE > GAZİANTEP > BATMAN 02.03.2021 03:31 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 05:30 vip , 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm ANTALYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 06:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 07:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 07:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 08:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 08:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 09:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 10:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat MERSİN > OSMANİYE > GAZİANTEP > Dargeçit 02.03.2021 11:45 2+1:, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 02.03.2021 12:45 X+12, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > GAZİANTEP > IĞDIR 02.03.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 15:45 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > OSMANİYE > GAZİANTEP > VAN 02.03.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > GAZİANTEP > VAN 02.03.2021 16:45 X+6İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Turay Seyahat HATAY > OSMANİYE > GAZİANTEP > TRABZON 02.03.2021 16:45 2+1R, 1+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > OSMANİYE > GAZİANTEP > IĞDIR 02.03.2021 17:45 h2 1, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 19:45 vip , 2+1 40 TL Bilet Al
Lider Muş Tur HATAY > OSMANİYE > GAZİANTEP > Patnos 02.03.2021 20:00 HJ2, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 20:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 21:45 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > OSMANİYE > GAZİANTEP > BATMAN 02.03.2021 22:14 TR40, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > OSMANİYE > GAZİANTEP > BATMAN 02.03.2021 23:45 VH, 2+1 40 TL Bilet Al

GAZİANTEP OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > OSMANİYE > MERSİN 02.03.2021 01:00 A1-2, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE 02.03.2021 02:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > OSMANİYE > MERSİN 02.03.2021 03:00 HK47, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE 02.03.2021 06:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA 02.03.2021 07:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Yazar Tur GAZİANTEP > OSMANİYE > İskenderun 02.03.2021 09:00 +1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 09:15 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA 02.03.2021 10:30 vip , 2+1 40 TL Bilet Al
Yazar Tur GAZİANTEP > OSMANİYE > İskenderun 02.03.2021 11:00 +1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA 02.03.2021 11:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 02.03.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Yazar Tur GAZİANTEP > OSMANİYE > İskenderun 02.03.2021 13:00 +1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > OSMANİYE > MERSİN 02.03.2021 13:15 2+11, 1+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > İZMİR 02.03.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ÇANAKKALE 02.03.2021 14:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Ergani > GAZİANTEP > OSMANİYE > KONYA 02.03.2021 14:30 HK38, 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 02.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > OSMANİYE > MERSİN 02.03.2021 15:15 2+11, 1+1 35 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > GAZİANTEP > OSMANİYE > MERSİN 02.03.2021 15:15 f3, 2+1 45 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 02.03.2021 15:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > GAZİANTEP > OSMANİYE > HATAY 02.03.2021 16:15 H+3, HİJYEN ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > BURSA 02.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > Akçay 02.03.2021 16:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 02.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Yazar Tur GAZİANTEP > OSMANİYE > İskenderun 02.03.2021 17:00 +1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > ANTALYA 02.03.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 02.03.2021 17:30 1+1+, 1+1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE 02.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > OSMANİYE > Kuşadası 02.03.2021 17:30 2+1, 2+1 35 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > İZMİR 02.03.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > OSMANİYE > Finike 02.03.2021 18:15 HES+, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE 02.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 02.03.2021 18:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > OSMANİYE > ANTALYA 02.03.2021 18:30 2+1M, 2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > Marmaris 02.03.2021 18:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > YALOVA 02.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > Bodrum 02.03.2021 19:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > OSMANİYE > BALIKESİR 02.03.2021 19:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANTALYA 02.03.2021 19:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > Bodrum 02.03.2021 19:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > BURSA 02.03.2021 20:00 mers, mercedes torismo ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > İZMİR 02.03.2021 20:15 mers, mercedes torismo ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > ANTALYA 02.03.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > BURSA 02.03.2021 20:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 02.03.2021 20:30 HK55, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 02.03.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > OSMANİYE > ZONGULDAK 02.03.2021 21:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 99 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > GAZİANTEP > OSMANİYE > HATAY 02.03.2021 21:00 HJ2, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 02.03.2021 21:00 HES+, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 02.03.2021 21:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > OSMANİYE > BALIKESİR 02.03.2021 22:00 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA 02.03.2021 22:30 vip , 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE 02.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ANKARA 02.03.2021 22:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > OSMANİYE > ANTALYA 02.03.2021 22:30 +1+2, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE 02.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Osmaniye Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Osmaniye Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Osmaniye Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Osmaniye Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Osmaniye Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Adana - Gaziantep Osmaniye Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Gaziantep Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Gaziantep Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Gaziantep Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Gaziantep Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye - Adıyaman Gaziantep Uzaklık: 2,572.28 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

OSMANİYE GAZİANTEP GÜZERGAHI

OSMANİYE GAZİANTEP YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

110 km / 1 saat 8 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz