Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Hatay Antakya Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Hatay Antakya Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Osmaniye Hatay arası en yakın sefer 08 Haziran 2021 Saat 01:29 Star Diyarbakır aracıdır. TRAV olan bu araç tahmini olarak 01:29 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Turay Seyahat, Öz Elazığlılar Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
147.03 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 00dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
4

OSMANİYE HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır IĞDIR > OSMANİYE > HATAY 08.06.2021 01:29 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > OSMANİYE > HATAY 08.06.2021 06:00 2+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > OSMANİYE > HATAY 08.06.2021 18:00 2+1T, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > OSMANİYE > HATAY 08.06.2021 22:45 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al

HATAY OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır HATAY > OSMANİYE > IĞDIR 19.06.2021 08:59 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Petrol HATAY > OSMANİYE > SİİRT 19.06.2021 10:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > OSMANİYE > VAN 19.06.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Turay Seyahat HATAY > OSMANİYE > TRABZON 19.06.2021 14:00 R2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur HATAY > OSMANİYE > Patnos 19.06.2021 17:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > OSMANİYE 19.06.2021 18:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > OSMANİYE > TOKAT 19.06.2021 19:45 1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > OSMANİYE > KASTAMONU 19.06.2021 20:30 2,,1, DİNGİLLİ TOURISMO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat HATAY > OSMANİYE > ELAZIĞ 19.06.2021 22:00 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Osmaniye Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Osmaniye Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Osmaniye Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Osmaniye Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Osmaniye Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Adıyaman - Hatay Osmaniye Uzaklık: 2,864.31 km / Süre: 03:44 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Hatay Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Hatay Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Hatay Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Hatay Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Hatay Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye - Adıyaman Hatay Uzaklık: 2,572.28 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

OSMANİYE HATAY GÜZERGAHI

OSMANİYE HATAY YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

13,9 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

1,6 km / 1 dakika: İskenderun Doğu-Gözeneler Bağlantısı / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

10,1 km / 6 dakika: İskenderun Doğu-Gözeneler Bağlantısı / O-53 / E91 yönünde devam edin Paralı yol

59,8 km / 36 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün