Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Hatay Antakya Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Hatay Antakya Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Osmaniye Hatay arası en yakın sefer 18 Eylül 2020 Saat 05:30 Cesur Bingöl Seyahat aracıdır. 1+1A olan bu araç tahmini olarak 05:30 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cesur Bingöl Seyahat, Öz Sivas Seyahat, Turay Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
147.03 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 00dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
8

OSMANİYE HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cesur Bingöl Seyahat ARDAHAN > OSMANİYE > HATAY 18.09.2020 05:30 1+1A, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > OSMANİYE > HATAY 18.09.2020 05:45 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > OSMANİYE > HATAY 18.09.2020 06:00 1-1-, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TRABZON > OSMANİYE > HATAY 18.09.2020 07:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > OSMANİYE > HATAY 18.09.2020 16:15 f5, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > OSMANİYE > HATAY 18.09.2020 18:00 H+3, HİJYEN ,2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > OSMANİYE > HATAY 18.09.2020 22:45 HJ2, 2+1 40 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat ERZURUM > OSMANİYE > HATAY 18.09.2020 23:30 1+1B, 2+1 40 TL Bilet Al

HATAY OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm HATAY > OSMANİYE 20.09.2020 13:15 C.I.P SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > OSMANİYE > TRABZON 20.09.2020 13:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Turay Seyahat HATAY > OSMANİYE > TRABZON 20.09.2020 14:00 1-1-, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Muş Tur HATAY > OSMANİYE > Patnos 20.09.2020 17:30 HJ2, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > OSMANİYE > TOKAT 20.09.2020 19:45 MT38, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm HATAY > OSMANİYE > Midyat 20.09.2020 19:50 f5, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat HATAY > OSMANİYE > ELAZIĞ 20.09.2020 22:00 H+3, HİJYEN ,2+1 30 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Osmaniye Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Osmaniye Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Osmaniye Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Osmaniye Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Osmaniye Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Adıyaman - Hatay Osmaniye Uzaklık: 2,864.31 km / Süre: 03:44 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Hatay Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Hatay Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Hatay Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Hatay Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Hatay Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye - Adıyaman Hatay Uzaklık: 2,572.28 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Şırnak Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Osmaniye Tunceli Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Yeni Diyarbakır Seyahat 120 TL Bilet Al
Osmaniye Konya Star Batman 120 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Hatay Karaman Isparta Petrol 108 TL Bilet Al
Hatay Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Konya Has Turizm A.Ş. 120 TL Bilet Al
Hatay Mardin Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Sivas Süha Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Osmaniye Star Mardin Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Mardin Osmaniye Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Ben Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Konya Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Hatay Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Sivas Hatay Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Hatay Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al

OSMANİYE HATAY GÜZERGAHI

OSMANİYE HATAY YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

13,9 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

1,6 km / 1 dakika: İskenderun Doğu-Gözeneler Bağlantısı / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

10,1 km / 6 dakika: İskenderun Doğu-Gözeneler Bağlantısı / O-53 / E91 yönünde devam edin Paralı yol

59,8 km / 36 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün