Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Osmaniye Isparta arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 02:00 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Isparta arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Isparta arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Yeni Diyarbakır Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm, Lider Siirt Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
693.97 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 25dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
7

OSMANİYE ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > OSMANİYE > ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 02:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > ISPARTA > Didim 12.02.2021 15:46 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > ISPARTA > Marmaris 12.02.2021 18:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > ISPARTA > Marmaris 12.02.2021 18:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > ISPARTA > Bodrum 12.02.2021 18:59 TR41, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > ISPARTA > Marmaris 12.02.2021 20:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 109 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > OSMANİYE > ISPARTA > Bodrum 12.02.2021 23:15 KAYA, 2+1 100 TL Bilet Al

ISPARTA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Isparta Osmaniye Uzaklık: 318.20 km / Süre: 00:37 Bilet Al
Antalya - Isparta Osmaniye Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Denizli - Isparta Osmaniye Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Uşak - Isparta Osmaniye Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Kütahya - Isparta Osmaniye Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Aydın - Isparta Osmaniye Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Isparta Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Isparta Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Isparta Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Isparta Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Isparta Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Isparta Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Alibeyköy Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Şanlıurfa Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Isparta Samsun Öz Nuhoğlu Karadeniz 120 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Esenler Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Adana Isparta Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

OSMANİYE ISPARTA GÜZERGAHI

OSMANİYE ISPARTA YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Beyşehir / D330 / Isparta yönünde soldaki çıkışa girin

1,4 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Aydınlık Altgeçidi üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,3 km / 6 dakika: Çevre Yolu Cd. yönünde devam edin

91 m / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan Beyşehir Cd. devam edin

3,2 km / 5 dakika: Beyşehir Cd. yönünde hafif sağa dönün

53,0 km / 36 dakika: Isparta Konya Yolu yönünde devam edin

25,7 km / 23 dakika: Döner kavşaktan Hüyük Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

6,5 km / 5 dakika: Hüyük Yolu yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Dümdüz ilerleyin

34,5 km / 24 dakika: Isparta Konya Yolu / D350 / D695 yönünde sağa dönün

69,6 km / 54 dakika: Isparta Konya Yolu / D330 / D350 yönünde dümdüz ilerleyin D330/D350 boyunca ilerleyin

29,3 km / 23 dakika: Isparta Eğirdir Yolu / D330 / D350 yönünde sola dönün D330/D350 boyunca ilerleyin

22 m / 1 dakika: Sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Sola dönün

26 m / 1 dakika: Atatürk Blv. / D330 / D350 yönünde sola dönün

2,0 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / D330 / D350 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Doğan Kımıllı Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

1,1 km / 4 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde devam edin

60 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin