Osmaniye Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 220 TL olduğu Osmaniye İstanbul arası en yakın sefer 29 Mayıs 2020 Saat 00:00 Star Batman aracıdır. 1-y olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Hassoy Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,036.88 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 09dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
11

OSMANİYE İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > İSTANBUL 29.05.2020 00:00 1-y, 1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 29.05.2020 16:00 SUIT, 2+1 300 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 29.05.2020 17:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana Kadirli > OSMANİYE > Alibeyköy > İSTANBUL 29.05.2020 17:55 TR1, TRAVEGO 1+1 23 KİŞİLİK ,1+1 220 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > Alibeyköy > İSTANBUL 29.05.2020 18:30 1+1M, 2+1 270 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 29.05.2020 19:15 G1+1, O2+1,G1+1 ,1+1 270 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 29.05.2020 20:00 CLASS, 2+2 300 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > OSMANİYE > İSTANBUL 29.05.2020 20:00 +1+1, 1+1 230 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > İSTANBUL 29.05.2020 21:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 29.05.2020 22:00 SUIT, 2+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > İSTANBUL 29.05.2020 23:30 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al

İSTANBUL OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Has İSTANBUL > OSMANİYE > SİİRT 29.05.2020 12:00 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 300 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 29.05.2020 13:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,1+1 200 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Baykan 29.05.2020 13:00 A1+1, TRV7, A1+1 HIJYEN ,1+1 300 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Silopi 29.05.2020 13:00 1+1, 1+1 240 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > SİİRT 29.05.2020 13:01 1+1H, 1+1 250 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 29.05.2020 13:30 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > SİİRT 29.05.2020 13:31 1+1H, 1+1 250 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > OSMANİYE > ŞIRNAK 29.05.2020 16:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 330 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > OSMANİYE 29.05.2020 16:00 CLASS, 2+2 275 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 29.05.2020 16:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,1+1 220 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > OSMANİYE > HATAY 29.05.2020 16:30 TR1, TRAVEGO 1+1 23 KİŞİLİK ,1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > OSMANİYE 29.05.2020 17:00 CLASS, 2+2 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 29.05.2020 17:00 25+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Kadirli 29.05.2020 17:00 1+1M, 2+1 220 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 29.05.2020 17:00 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 270 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > HATAY 29.05.2020 17:00 TR1, TRAVEGO 1+1 23 KİŞİLİK ,1+1 250 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 29.05.2020 17:30 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 29.05.2020 19:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 29.05.2020 19:30 25+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 29.05.2020 23:58 1+1., 2+1 250 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana İstanbul Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş İstanbul Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis İstanbul Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin İstanbul Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Gaziantep Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Malatya Malatya Zafer Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Bursa Vip Lüks Adana 200 TL Bilet Al
Osmaniye İstanbul Hassoy Turizm 250 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kütahya Isparta Petrol 118 TL Bilet Al
İstanbul Yalova Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Kırklareli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Edirne Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Bolu Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Karaman Osmaniye Yeni Diyarbakır Seyahat 140 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Öz Diyarbakır 150 TL Bilet Al
Ankara Osmaniye Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Malatya Osmaniye Malatya Zafer Turizm 150 TL Bilet Al
Tokat Osmaniye Öz Sivas Seyahat 165 TL Bilet Al
Antalya Osmaniye Özlem Adana Turizm 170 TL Bilet Al
Kayseri Osmaniye Kanberoğlu Turizm 180 TL Bilet Al
Mardin Osmaniye Martur Turizm 190 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Yalova İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Edirne İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Düzce İstanbul Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Kastamonu İstanbul Türkay Turizm 140.0 TL Bilet Al
Bolu İstanbul Çorum Kargı Turizm 150 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Metro Turizm 150 TL Bilet Al

OSMANİYE İSTANBUL GÜZERGAHI

OSMANİYE İSTANBUL YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

403 km / 3 saat 55 dakika: O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün

Osmaniye Haberler
  • Kalp krizinden ölen uzman çavuş, toprağa verildi

    ELAZIĞ İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli olan ve geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Jandarma Uzman Çavuş Ahmet Gürbüz (37), memleketi Osmaniye'de toprağa verildi.

  • DHA YURT BÜLTENİ-15

    Kalp krizi sonucu vefat eden uzman çavuş toprağa verildiELAZIĞ İl Jandarma Komutanlığı emrinde görevliyken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Jandarma Uzman Çavuş Ahmet Gürbüz (37), memleketi Osmaniye'de toprağa verildi.

  • Kalp krizinden hayatını kaybeden uzman çavuş Osmaniye'de ...

    Görev yeri Elazığ'da geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Jandarma Uzman Çavuş Ahmet Gürbüz, memleketi Osmaniye'de son yolculuğuna uğurlandı.

  • Osmaniye'de cuma namazı öncesi şükür kurbanı kesildi

    Osmaniye'de, Kadirli Müftülüğünce cuma namazı öncesi şükür kurbanı kesildi.

  • Cuma namazı öncesi şükür kurbanı kesildi

    Osmaniye'de, Kadirli Müftülüğünce cuma namazı öncesi şükür kurbanı kesildi.

İstanbul Haberler
  • İstanbul Havalimanı'nda uçuşlar için tüm önlemler ...

    Haziran ayında yolcularına kapılarını açacak olan İstanbul Havalimanı'nda tüm hazırlıklar tamamlandı.

  • Çatalca'da dolu yağışı sürücülere zor anlar yaşattı

    Çatalca'da bugün öğle saatlerinde bir anda etkili olan dolu yağışı yolları beyaza bürürken, sürücüler zor anlar yaşadı.

  • Türkiye Judo Federasyonu, İstanbul'un fethinin 567. ...

    Türkiye Judo Federasyonu İstanbul'un fethinin 567. yıl dönümünü yayımladığı mesajla kutladı.

  • İSTANBUL HAVALİMANI'NDA HİJYEN EKİBİ İŞBAŞINDA

    KORONAVİRÜS önlemleri kapsamında seyahat kısıtlanmasının kaldırılmasının ardından Haziran ayında yolculara kapılarını açacak olan İstanbul Havalimanı'nda bütün önlemler alındı.

  • İstanbul'da dev stadyumda günler sonra ilk cuma namazı

    İstanbul'da dev stadyumda günler sonra ilk cuma namazı Stadyumu dolduran cemaat havadan görüntülendi Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta toplu halde namaz kılınmasına kapatılan camiler bugün cuma namazı ile tekrar açıldı.