Osmaniye Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Osmaniye İstanbul arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 14:30 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 14:30 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Seç Turizm, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,036.88 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 09dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
30

OSMANİYE İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 119 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 16:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 17:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 17:45 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 18:15 XADV, 2+1 130 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > OSMANİYE > Alibeyköy > İSTANBUL 12.02.2021 18:15 XADV, 2+1 130 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 1+1f, 2+1 140 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > Alibeyköy > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 1+1f, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 12.02.2021 18:45 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 18:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 19:15 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 19:29 T2+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 vip , 2+1 119 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 2+1S, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 TR22, 2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 12.02.2021 20:15 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 20:45 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 20:59 Nİ, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 21:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > Alibeyköy > İSTANBUL 12.02.2021 21:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > Alibeyköy > İSTANBUL 12.02.2021 21:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 21:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 21:15 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > Alibeyköy > İSTANBUL 12.02.2021 21:30 JH40, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 21:30 JH40, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 12.02.2021 22:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 HJ47, 2+1 140 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 23:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 X+2, 2+1 125 TL Bilet Al

İSTANBUL OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 12:00 1++2, 1+1 120 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Silopi 01.03.2021 12:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Baykan 01.03.2021 12:00 55tr, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 12:00 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 12:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 12:20 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 12:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > SİİRT 01.03.2021 12:30 2+1M, 2+1 115 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Midyat 01.03.2021 12:55 M2, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 119 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > OSMANİYE > ŞIRNAK 01.03.2021 13:00 HJ3, 2+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > Silopi 01.03.2021 13:00 T2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Silopi 01.03.2021 13:00 TR22, 2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > OSMANİYE 01.03.2021 13:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > OSMANİYE 01.03.2021 13:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 13:30 1+1+, 1+1+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > BATMAN 01.03.2021 13:30 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 13:30 G1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > OSMANİYE > BATMAN 01.03.2021 14:01 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 15:00 vip , 2+1 119 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Silvan 01.03.2021 15:00 HJ51, 2+1 99 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 01.03.2021 15:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 01.03.2021 15:01 HK55, 2+1 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > Silvan 01.03.2021 15:20 HJ51, 2+1 99 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > Silopi 01.03.2021 16:00 KAYA, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > OSMANİYE 01.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > OSMANİYE 01.03.2021 16:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > OSMANİYE > HATAY 01.03.2021 16:29 stra, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Kahta 01.03.2021 16:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > HATAY 01.03.2021 16:59 stra, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 119 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 17:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Kadirli 01.03.2021 17:00 1+1p, 2+1 140 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 17:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 01.03.2021 17:00 X+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 17:30 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 19:00 vip , 2+1 119 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 01.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 20:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 20:30 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 01.03.2021 20:30 HJ50, 2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm İSTANBUL (Esenler) > OSMANİYE 01.03.2021 21:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 160 TL Bilet Al
Kontur Turizm İSTANBUL (Esenler) > OSMANİYE 01.03.2021 21:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > OSMANİYE 01.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 01.03.2021 21:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > OSMANİYE 01.03.2021 21:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 01.03.2021 23:58 Ş1+1, 2+1 120 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Osmaniye Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana İstanbul Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş İstanbul Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis İstanbul Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin İstanbul Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

OSMANİYE İSTANBUL GÜZERGAHI

OSMANİYE İSTANBUL YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

403 km / 3 saat 55 dakika: O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün