Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Osmaniye İzmir arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 15:30 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 15:30 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Star Diyarbakır, Aksu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
999.55 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 53dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
16

OSMANİYE İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 170 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 17:45 S38, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > İZMİR > Kuşadası 06.06.2021 17:59 TRAV, 2+1 190 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 18:00 2+1, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 18:00 494, 2+1 150 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 18:15 ey81, 2+1 169 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 18:30 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 200 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 18:30 1+1p, 2+1 170 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 18:45 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 19:30 vip , 2+1 170 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 19:30 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 19:45 TMS3, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 21:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 21:45 mers, mercedes torismo ,2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 22:00 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > İZMİR 06.06.2021 22:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 190 TL Bilet Al

İZMİR OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Midyat Seyahat İZMİR > OSMANİYE > Midyat 19.06.2021 11:30 2+1, Travego 15 SHD ,2+1 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat İZMİR > OSMANİYE > ŞIRNAK 19.06.2021 12:00 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > OSMANİYE > KAHRAMANMARAŞ 19.06.2021 12:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 170 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > OSMANİYE > Dargeçit 19.06.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 19.06.2021 12:00 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > OSMANİYE > Midyat 19.06.2021 12:00 494, 2+1 120 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > OSMANİYE > Silopi 19.06.2021 13:00 2*1, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 19.06.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > OSMANİYE > SİİRT 19.06.2021 14:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > OSMANİYE > BATMAN 19.06.2021 14:30 HP40, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > OSMANİYE > BATMAN 19.06.2021 14:30 TR40, 2+1 190 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > OSMANİYE > Kahta 19.06.2021 15:30 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > OSMANİYE > KAHRAMANMARAŞ 19.06.2021 16:00 S38, 1+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > OSMANİYE > Silopi 19.06.2021 16:00 2*1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 19.06.2021 16:30 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 19.06.2021 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 19.06.2021 19:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 19.06.2021 19:30 vip , 2+1 170 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 19.06.2021 19:30 TMS3, 2+1 170 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İZMİR > OSMANİYE > Kadirli 19.06.2021 20:30 1+1p, 2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > OSMANİYE > HATAY 19.06.2021 21:00 X+2, 2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 19.06.2021 22:30 mers, mercedes torismo ,2+1 170 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Osmaniye Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Osmaniye Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Osmaniye Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Osmaniye Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Osmaniye Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Osmaniye Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana İzmir Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay İzmir Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep İzmir Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş İzmir Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis İzmir Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin İzmir Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

OSMANİYE İZMİR GÜZERGAHI

OSMANİYE İZMİR YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin