Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Osmaniye Konya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:30 Kontur Turizm aracıdır. 403 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Aksu Turizm, Kontur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
448.97 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 13dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
32

OSMANİYE KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm OSMANİYE > KONYA 13.04.2021 00:30 403, 403 ,2+2 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > KONYA > KÜTAHYA 13.04.2021 01:15 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > KONYA 13.04.2021 01:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > OSMANİYE > KONYA 13.04.2021 01:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > OSMANİYE > KONYA > ANTALYA 13.04.2021 02:00 2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Kontur Turizm OSMANİYE > KONYA 13.04.2021 12:00 403, 403 ,2+2 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > KONYA > İZMİR 13.04.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > KONYA > Marmaris 13.04.2021 15:45 2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > KONYA > Didim 13.04.2021 15:46 H1+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > KONYA > İZMİR 13.04.2021 17:45 2+1, 2+1 75 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > KONYA > Kuşadası 13.04.2021 17:59 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > KONYA > BURSA 13.04.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > KONYA > Marmaris 13.04.2021 18:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 75 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > OSMANİYE > KONYA > İZMİR 13.04.2021 18:15 489N, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş OSMANİYE > KONYA 13.04.2021 18:30 TR38, TR38 ,2+1 75 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > KONYA > Marmaris 13.04.2021 18:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > KONYA > İZMİR 13.04.2021 18:45 H1+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > KONYA > Bodrum 13.04.2021 18:58 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > KONYA > Bodrum 13.04.2021 18:59 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > OSMANİYE > KONYA > Kuşadası 13.04.2021 19:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > KONYA > İZMİR 13.04.2021 19:45 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > KONYA > Marmaris 13.04.2021 20:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > KONYA > Marmaris 13.04.2021 20:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > KONYA > Bodrum 13.04.2021 21:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > KONYA > İZMİR 13.04.2021 21:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > KONYA > İZMİR 13.04.2021 21:45 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > KONYA > İZMİR 13.04.2021 21:59 TR41, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > KONYA > İZMİR 13.04.2021 22:15 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > OSMANİYE > KONYA > BURSA 13.04.2021 23:00 T46, 2+2 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > OSMANİYE > KONYA > İZMİR 13.04.2021 23:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > KONYA > AFYON 13.04.2021 23:15 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > OSMANİYE > KONYA > Bodrum 13.04.2021 23:15 2+1,, 2+1 100 TL Bilet Al

KONYA OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm BURSA > KONYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 19.04.2021 00:30 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > KONYA > OSMANİYE > Silopi 19.04.2021 00:59 2+1,, 2+1 95 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > KONYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 19.04.2021 01:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > KONYA > OSMANİYE > BATMAN 19.04.2021 02:00 VH, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 19.04.2021 03:00 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > KONYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 19.04.2021 03:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 19.04.2021 03:45 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > KONYA > OSMANİYE > HATAY 19.04.2021 05:30 489N, 2+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > OSMANİYE 19.04.2021 06:30 403, 403 ,2+2 115 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > OSMANİYE 19.04.2021 15:30 403, 403 ,2+2 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > KONYA > OSMANİYE > BATMAN 19.04.2021 17:30 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > KONYA > OSMANİYE > BATMAN 19.04.2021 19:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > OSMANİYE > Silopi 19.04.2021 20:00 T46, 2+2 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 19.04.2021 20:30 TRAV, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > KONYA > OSMANİYE > SİİRT 19.04.2021 21:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > KONYA > OSMANİYE > SİİRT 19.04.2021 21:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 19.04.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > OSMANİYE > BATMAN 19.04.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:00 2+11, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > OSMANİYE > BATMAN 19.04.2021 23:01 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > KONYA > OSMANİYE > Kahta 19.04.2021 23:30 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 23:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:30 TRAV, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > Kahta 19.04.2021 23:59 H1+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KONYA > OSMANİYE 19.04.2021 23:59 TR38, TR38 ,2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > KONYA > OSMANİYE > Silopi 19.04.2021 23:59 2+1,, 2+1 95 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Osmaniye Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Osmaniye Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Osmaniye Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Osmaniye Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Osmaniye Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Osmaniye Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Konya Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Konya Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Konya Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Konya Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Konya Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

OSMANİYE KONYA GÜZERGAHI

OSMANİYE KONYA YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

3,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Keçeciler Cd. yönünde sola dönün

38 m / 1 dakika: Araplar Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Sultan Veled Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Ankara Cd. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz