Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Mersin MEŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Mersin MEŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Osmaniye Mersin arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 03:00 Cesur Bingöl Seyahat aracıdır. T1+1 olan bu araç tahmini olarak 03:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cesur Bingöl Seyahat, Ben Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
187.12 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 09dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
18

OSMANİYE MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cesur Bingöl Seyahat Arhavi > OSMANİYE > MERSİN 06.06.2020 03:00 T1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > MERSİN 06.06.2020 03:00 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 80 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 06.06.2020 03:30 offf, trevego 15 shd ohal şeması ,1+1 350 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > OSMANİYE > MERSİN > KARAMAN 06.06.2020 04:30 +1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 06.06.2020 05:00 1-y, 1+1 60 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat IĞDIR > OSMANİYE > MERSİN 06.06.2020 07:00 T1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm OSMANİYE > MERSİN 06.06.2020 12:00 1+1(403), 2+2 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm OSMANİYE > MERSİN 06.06.2020 14:30 1+1(403), 2+2 80 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 06.06.2020 17:00 1+1*, 1+1 85 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat BİNGÖL > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 06.06.2020 18:30 1+1N, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 06.06.2020 19:00 1+1t, 1+1 115 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 06.06.2020 19:00 1-y, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > MERSİN 06.06.2020 19:30 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Isparta Petrol DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN > Marmaris 06.06.2020 20:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 60 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 06.06.2020 20:00 TR24, 23 KİŞİLİK TREVEGO ,1+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 06.06.2020 20:30 1+1t, 1+1 115 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 06.06.2020 22:00 1+1t, 1+1 115 TL Bilet Al
Isparta Petrol KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > MERSİN > Bodrum 06.06.2020 23:00 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 60 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Osmaniye Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Niğde - Mersin Osmaniye Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Osmaniye Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Osmaniye Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Osmaniye Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Karaman - Mersin Osmaniye Uzaklık: 2,926.03 km / Süre: 03:19 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Mersin Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Mersin Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Mersin Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Mersin Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Mersin Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Adıyaman Mersin Uzaklık: 2,572.28 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Hatay Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Osmaniye Şanlıurfa Star Batman 100 TL Bilet Al
Osmaniye Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Malatya Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Mersin Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Yeni Diyarbakır Seyahat 130 TL Bilet Al
Osmaniye Kayseri Süha Turizm 150 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Şanlıurfa Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Kayseri RH Turizm 120 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 120 TL Bilet Al
Mersin Malatya Beydağı Turizm 130 TL Bilet Al
Mersin Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 130 TL Bilet Al
Mersin Konya Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Şanlıurfa Osmaniye Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Osmaniye Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Osmaniye Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Osmaniye Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Niğde Osmaniye Turay Seyahat 120 TL Bilet Al
Siirt Osmaniye Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Kütahya Osmaniye Kontur Turizm 145 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Karaman Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kayseri Mersin Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Mersin Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Ankara Mersin Lüks Mersin 120 TL Bilet Al
Konya Mersin Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Mersin Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Mersin Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al

OSMANİYE MERSİN GÜZERGAHI

OSMANİYE MERSİN YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

36,8 km / 22 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

Osmaniye Haberler
  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Mılık Deresi ıslah edilecek

    Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek Beldesi Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir, Mılık Deresinin ıslah edileceğini söyledi.

  • AK Parti Milletvekili Durmuşoğlu dan koronavirüs mücadelesiyle ...

    AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, koronavirüs salgının ülke ekonomisine etkilerini azaltmak için devletin tüm imkanlarını seferber ederek işçinin, işverenin, esnafın yanında yer aldığını belirtti.

  • Osmaniye de orman yangınlarıyla mücadele eğitim tatbikatı

    Osmaniye Orman İşletme Müdürlüğü tarafından orman yangınlarıyla mücadele eğitim tatbikatı düzenlendi.

  • Cansız mankenle şaşırtan seyahat

    Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bir motosikletlinin cansız mankenle birlikte ana cadde üzerindeki seyahati görenleri şaşırttı.

Mersin Haberler
  • Genç kızın intiharı cinayet çıktı

    Mersin'de 7 ay önce evlerinin banyosunda kafasına sıkılan kurşunla intihar ettiği iddia edilen 17 yaşındaki İrem B.'nin, namus cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.

  • Mersin de otomobilde sıkışan kedi yavrusu, anne kedi ...

    Mersin'in merkez Yenişehir ilçesinde otomobilin alt taban kaplamasına sıkışan kedi yavrusu itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

  • Dünya Çevre Günü

    Mersin Valisi Ali İhsan Su, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hüseyin Özgür Yalçın ve beraberindeki heyeti kabul etti.

  • Mersin de salgın sürecindeki ikinci cuma namazı kılındı

    Mersin'de salgın sürecindeki ikinci cuma namazı kılındıMERSİN'de koronavirüs salgını sonrası ikinci defa sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek, maske takılarak cuma namazı kılındı.

  • Kadın yolcunun iç çamaşırından uyuşturucu çıktı

    Mersin'in Anamur ilçesinde bir kadın yolcunun iç çamaşırından uyuşturucu çıktı.