Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Mersin MEŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Mersin MEŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Osmaniye Mersin arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 03:30 Cesur Bingöl Seyahat aracıdır. 2+1F olan bu araç tahmini olarak 03:30 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cesur Bingöl Seyahat, Aksu Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
187.12 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 09dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
22

OSMANİYE MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cesur Bingöl Seyahat RİZE > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 03:30 2+1F, 2+1 35 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 03:45 Y1+1, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 03:59 H+3, HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat ARDAHAN > OSMANİYE > MERSİN > HATAY 12.02.2021 04:30 2+1V, 2+1 35 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > OSMANİYE > MERSİN > KARAMAN 12.02.2021 04:30 h2 1, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 04:30 M1, 2+1 30 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 04:59 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat IĞDIR > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 06:30 2+1F, 2+1 35 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 09:00 C29, 2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 09:45 C32, 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > MERSİN (İÇEL) 12.02.2021 10:45 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 40 TL Bilet Al
Kontur Turizm OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 12:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 14:45 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 30 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 16:15 Y1+1, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 16:59 H+3, HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 12.02.2021 18:30 2+1V, 2+1 35 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 18:45 C32, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 19:15 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > MERSİN 12.02.2021 19:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 12.02.2021 19:59 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > MERSİN > ANTALYA 12.02.2021 20:15 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > OSMANİYE > MERSİN > Finike 12.02.2021 20:30 SEHO, 2+1 60 TL Bilet Al

MERSİN OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > GAZİANTEP 27.02.2021 02:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > GAZİANTEP 27.02.2021 04:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > Kahta 27.02.2021 07:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MERSİN > OSMANİYE 27.02.2021 07:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 30 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > Afşin 27.02.2021 07:30 TR35, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Finike > MERSİN > OSMANİYE > Silopi 27.02.2021 07:30 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > OSMANİYE 27.02.2021 09:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 27.02.2021 09:30 H+3, HİJYEN ,2+1 40 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 27.02.2021 10:00 2+1p, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR 27.02.2021 10:00 X+12, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > IĞDIR 27.02.2021 12:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > OSMANİYE 27.02.2021 14:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > VAN 27.02.2021 14:00 Z2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm MERSİN > OSMANİYE > Kahta 27.02.2021 16:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > OSMANİYE > BATMAN 27.02.2021 19:29 Nİ, 2+1 40 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 27.02.2021 21:00 2+1p, 2+1 38 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MERSİN > OSMANİYE 27.02.2021 22:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 30 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > VAN 27.02.2021 22:30 HK46, 2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm MERSİN > OSMANİYE > Kahta 27.02.2021 22:45 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR 27.02.2021 23:57 X+13, 2+1 40 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Osmaniye Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Niğde - Mersin Osmaniye Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Osmaniye Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Osmaniye Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Osmaniye Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Karaman - Mersin Osmaniye Uzaklık: 2,926.03 km / Süre: 03:19 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Mersin Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Mersin Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Mersin Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Mersin Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Mersin Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Adıyaman Mersin Uzaklık: 2,572.28 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

OSMANİYE MERSİN GÜZERGAHI

OSMANİYE MERSİN YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

36,8 km / 22 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin