Osmaniye Otobüs Terminali - Muş Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Otobüs Terminali - Muş Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Osmaniye Muş arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 20:00 Lider Muş Tur aracıdır. HJ2 olan bu araç tahmini olarak 20:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Muş arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Muş arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
656.00 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 11dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

OSMANİYE MUŞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Muş Tur HATAY > OSMANİYE > MUŞ > Patnos 12.02.2021 20:00 HJ2, 2+1 130 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm MERSİN > OSMANİYE > MUŞ > Patnos 12.02.2021 21:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al

MUŞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Osmaniye Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bingöl - Muş Osmaniye Uzaklık: 1,295.48 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Siirt - Muş Osmaniye Uzaklık: 1,791.95 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Erzurum - Muş Osmaniye Uzaklık: 2,074.82 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Diyarbakır - Muş Osmaniye Uzaklık: 2,095.91 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Batman - Muş Osmaniye Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Muş Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Muş Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Muş Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Muş Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Muş Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Muş Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Muş Kalkışlı En Ucuz Muş Biletleri
Muş Hakkari Akpolat Turizm 120 TL Bilet Al
Muş Tokat Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Muş Kayseri Muş Yolu Turizm 140 TL Bilet Al
Muş Sivas Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Muş Konya Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Muş Kırşehir Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Muş Kahramanmaraş Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Muş Adana Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Muş Varışlı En Ucuz Muş Biletleri
Hakkari Muş Akpolat Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Muş Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Kırıkkale Muş Bitlis Taç Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Muş Vangölü Turizm 130 TL Bilet Al
Tokat Muş Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al

Osmaniye Muş Otobüs Firmaları

OSMANİYE MUŞ GÜZERGAHI

OSMANİYE MUŞ YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

263 km / 2 saat 37 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

36,7 km / 30 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

51,1 km / 38 dakika: Diyarbakır Bingöl Yolu / D950 yönünde sola dönün

9,0 km / 7 dakika: Lice Yolu yönünde hafif sağa dönün

17,0 km / 13 dakika: Kulp Lice Yolu yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Sarım Köprüsü yönünde devam edin

16,8 km / 14 dakika: Kulp Lice Yolu yönünde devam edin

74 m / 1 dakika: Şakirhan Köprüsü yönünde devam edin

3,5 km / 4 dakika: Kulp Lice Yolu yönünde devam edin

3,3 km / 4 dakika: Kulp Yolu yönünde devam edin

90 m / 1 dakika: Kulp Köprüsü yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kulp Yolu yönünde devam edin

72,7 km / 1 saat 20 dakika: Muş Kulp Yolu yönünde devam edin

6,1 km / 6 dakika: Alay Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Erzurum Cd. / D300 / D955 yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Eski Erzurum Yolu üzerine çıkın

0,4 km / 1 dakika: Yeni Hükümet Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Karni Yolu Sk. yönünde sola dönün

1,3 km / 3 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz