Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Osmaniye Sakarya arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 00:00 Star Batman aracıdır. TR41 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
895.80 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 35dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
27

OSMANİYE SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 00:00 TR41, 2+1 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 00:30 2+1M, 2+1 170 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 01:00 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 03:30 X+5, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 14:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 155 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > SAKARYA (ADAPAZARI) > İSTANBUL 06.06.2021 16:45 TMS3, 2+1 155 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ADAPAZARI 06.06.2021 17:00 SUIT, 2+1 230 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 17:45 2+1c, 2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 18:15 stra, 2+1 189 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 155 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 18:30 1+1p, 2+1 190 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 19:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 180 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 19:30 2+1N, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 20:00 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 200 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 20:00 2+1, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 20:00 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ADAPAZARI 06.06.2021 20:15 SUIT, 2+1 230 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 20:45 2+1M, 2+1 170 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 21:00 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 155 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ADAPAZARI 06.06.2021 21:00 SUIT, 2+1 230 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 21:00 2+1M, 2+1 180 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 21:30 2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 21:30 2+1M, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 155 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > SAKARYA (ADAPAZARI) > İSTANBUL 06.06.2021 23:15 TMS3, 2+1 155 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 23:30 TRAV, 2+1 200 TL Bilet Al

SAKARYA OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 16.06.2021 00:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 155 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 16.06.2021 00:31 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > OSMANİYE > GAZİANTEP 16.06.2021 01:00 TRL3, 2+1 155 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > HATAY 16.06.2021 01:45 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > Silopi 16.06.2021 15:00 hb40, 2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 16.06.2021 15:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > Midyat 16.06.2021 15:55 TR17, Travego 17 UZUN ŞASİ ,2+2 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 16.06.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 155 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > Silopi 16.06.2021 16:30 SFR, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > BATMAN 16.06.2021 17:00 T1+2, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > OSMANİYE 16.06.2021 17:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > BATMAN 16.06.2021 17:30 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > Silvan 16.06.2021 18:00 TU51, TOURISMA 51 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 16.06.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 155 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > BATMAN 16.06.2021 18:30 T1+2, 2+1 170 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > OSMANİYE > GAZİANTEP 16.06.2021 18:30 TMS3, 2+1 155 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 16.06.2021 18:59 HK38, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > BATMAN 16.06.2021 19:30 TR40, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 16.06.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 155 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > OSMANİYE > GAZİANTEP 16.06.2021 20:30 TMS3, 2+1 155 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 16.06.2021 20:30 TRAV, 2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > OSMANİYE 16.06.2021 20:45 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > ADAPAZARI > OSMANİYE > Kadirli 16.06.2021 21:00 1+1p, 2+1 190 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > HATAY 16.06.2021 22:44 stra, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 16.06.2021 23:58 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Osmaniye Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Osmaniye Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Osmaniye Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Osmaniye Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Osmaniye Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Osmaniye Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Sakarya Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Sakarya Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Sakarya Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Sakarya Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Sakarya Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Sakarya Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

OSMANİYE SAKARYA GÜZERGAHI

OSMANİYE SAKARYA YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

261 km / 2 saat 30 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz