Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Osmaniye Şanlıurfa arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:15 Star Batman aracıdır. Nİ olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Batman, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
290.45 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 10dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
31

OSMANİYE ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA > BATMAN 13.04.2021 00:15 Nİ, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > ŞANLIURFA > VAN 13.04.2021 01:00 2+1+, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA > BATMAN 13.04.2021 01:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > OSMANİYE > ŞANLIURFA > Silopi 13.04.2021 02:00 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA > BATMAN 13.04.2021 03:30 HP40, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > OSMANİYE > ŞANLIURFA > BATMAN 13.04.2021 03:31 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > OSMANİYE > ŞANLIURFA > BATMAN 13.04.2021 04:01 TZ41, 2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 13.04.2021 04:32 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > OSMANİYE > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 13.04.2021 05:30 HK38, 2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 13.04.2021 05:31 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > ŞANLIURFA > IĞDIR 13.04.2021 08:45 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 13.04.2021 11:00 M2+1, MARATON 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 13.04.2021 11:29 51K, 2+2 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 13.04.2021 12:45 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Martur Turizm MERSİN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > MARDİN 13.04.2021 13:30 TR45, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > ARDAHAN 13.04.2021 14:45 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > IĞDIR 13.04.2021 15:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > IĞDIR 13.04.2021 15:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ŞANLIURFA 13.04.2021 15:45 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > OSMANİYE > ŞANLIURFA > VAN 13.04.2021 16:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > VAN 13.04.2021 16:45 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > IĞDIR 13.04.2021 17:45 h2 1, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > VAN 13.04.2021 18:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ŞANLIURFA 13.04.2021 18:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > OSMANİYE > ŞANLIURFA > VAN 13.04.2021 20:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ŞANLIURFA 13.04.2021 20:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > BATMAN 13.04.2021 22:14 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > ŞANLIURFA 13.04.2021 22:15 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > BATMAN 13.04.2021 22:20 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > OSMANİYE > ŞANLIURFA > Hizan 13.04.2021 22:30 tr3, 2+1 70 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA > Silopi 13.04.2021 23:59 T46, 2+2 70 TL Bilet Al

ŞANLIURFA OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > HATAY 21.04.2021 00:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > KARAMAN 21.04.2021 00:30 HK38, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > HATAY 21.04.2021 00:59 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 01:00 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 01:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 01:59 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 02:15 2+11, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 03:00 HK38, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 10:30 2+11, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 12:00 TO19, 2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 12:00 2+1M, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 12:30 2+11, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > HATAY 21.04.2021 13:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > Kuşadası 21.04.2021 13:29 TRAV, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > Bodrum 21.04.2021 14:28 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > Kuşadası 21.04.2021 14:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANTALYA 21.04.2021 16:01 2+1M, 2+1 60 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 21.04.2021 16:20 T46, 2+2 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANTALYA 21.04.2021 16:29 TRAV, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANTALYA 21.04.2021 16:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > İZMİR 21.04.2021 17:29 Nİ, 2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > OSMANİYE > Kumluca 21.04.2021 18:00 2+1S, 2+1 75 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 18:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 21.04.2021 19:00 TRAV, 2+1 60 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > OSMANİYE > BALIKESİR 21.04.2021 19:30 2+1C, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE 21.04.2021 20:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANTALYA 21.04.2021 20:00 2+1+, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANKARA 21.04.2021 20:31 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE 21.04.2021 21:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > KONYA 21.04.2021 21:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > HATAY 21.04.2021 22:15 2+11, 2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 23:30 2+1M, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 23:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE 21.04.2021 23:50 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 23:59 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 21.04.2021 23:59 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Osmaniye Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Osmaniye Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Osmaniye Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Osmaniye Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Osmaniye Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Osmaniye Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Şanlıurfa Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Şanlıurfa Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Şanlıurfa Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Şanlıurfa Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Şanlıurfa Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Şanlıurfa Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

OSMANİYE ŞANLIURFA GÜZERGAHI

OSMANİYE ŞANLIURFA YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

245 km / 2 saat 26 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz