Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Osmaniye Siirt arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 02:00 Lider Siirt Turizm aracıdır. 1++2 olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Siirt arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Siirt arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Siirt Petrol, Lider Siirt Turizm, Siirt Has firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
627.89 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 16dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
10

OSMANİYE SİİRT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm Marmaris > OSMANİYE > SİİRT 12.02.2021 02:00 1++2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > OSMANİYE > SİİRT 12.02.2021 02:00 JH40, 2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > OSMANİYE > SİİRT 12.02.2021 02:30 2/1, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > OSMANİYE > SİİRT 12.02.2021 03:00 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > OSMANİYE > SİİRT 12.02.2021 03:30 2/1, 1+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > OSMANİYE > SİİRT 12.02.2021 21:30 1++2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > OSMANİYE > SİİRT 12.02.2021 21:30 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > SİİRT 12.02.2021 21:45 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 12.02.2021 22:45 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 12.02.2021 23:15 1++2, 1+1 140 TL Bilet Al

SİİRT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Osmaniye Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Şırnak - Siirt Osmaniye Uzaklık: 946.48 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Bitlis - Siirt Osmaniye Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Muş - Siirt Osmaniye Uzaklık: 1,789.57 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Osmaniye Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Mardin - Siirt Osmaniye Uzaklık: 2,188.82 km / Süre: 02:44 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Siirt Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Siirt Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Siirt Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Siirt Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Siirt Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Siirt Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Siirt Kalkışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Siirt Erzurum Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Malatya Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Siirt Sivas Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al
Siirt Adana Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Siirt Osmaniye Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Siirt Varışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Siirt Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Siirt Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Tokat Siirt Tokat Seyahat 125 TL Bilet Al
Amasya Siirt Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al

Osmaniye Siirt Otobüs Firmaları

OSMANİYE SİİRT GÜZERGAHI

OSMANİYE SİİRT YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

263 km / 2 saat 37 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

13,0 km / 9 dakika: Batı Raman Blv. çıkışına girin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Batı Raman Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

12,7 km / 10 dakika: Batman Siirt Yolu / Emek Blv. / D370 yönünde devam edin Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

50,4 km / 35 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin D370 boyunca ilerleyin

13,6 km / 13 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D370 yönünde sağa dönün

5,1 km / 8 dakika: Hükümet Blv yönünde devam edin

5 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz