Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 95 TL olduğu Osmaniye Uşak arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 15:30 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 15:30 civarı Osmaniye şehrinden kalkacaktır. Osmaniye ve Uşak arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Osmaniye Uşak arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Ben Turizm, Aksu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
785.15 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 07dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
14

OSMANİYE UŞAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 139 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > UŞAK > Kuşadası 12.02.2021 17:59 X+13, 2+1 120 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 18:00 C32, 2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 18:15 AEV, AEV ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş OSMANİYE > UŞAK 12.02.2021 18:30 TR38-VİR, 2+2 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 18:30 1+1p, 2+1 130 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 18:45 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 95 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > UŞAK > Kuşadası 12.02.2021 19:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 19:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 21:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 21:59 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 22:15 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 22:30 X+1R, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > OSMANİYE > UŞAK > İZMİR 12.02.2021 23:15 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al

UŞAK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Uşak Osmaniye Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Denizli - Uşak Osmaniye Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Uşak Osmaniye Uzaklık: 1,738.94 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Isparta - Uşak Osmaniye Uzaklık: 1,739.64 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Aydın - Uşak Osmaniye Uzaklık: 1,761.04 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Manisa - Uşak Osmaniye Uzaklık: 1,937.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al

OSMANİYE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Uşak Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Uşak Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Uşak Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Uşak Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Osmaniye - Kilis Uşak Uzaklık: 1,825.18 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Uşak Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al

OSMANİYE UŞAK GÜZERGAHI

OSMANİYE UŞAK YOL TARİFİ

3,5 km / 7 dakika: güneybatı yönünde ilerleyin

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,8 km / 2 dakika: Sola dönün

3,4 km / 4 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu / İskender Türkmen Cd. yönünde devam edin İskender Türkmen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

122 km / 1 saat 13 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

98,2 km / 1 saat 9 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 2 dakika: Zübeyde Hanım Cd. sağa döner ve Doğan Özkaraman Cd. başlar Aradığınız yeri solda göreceksiniz