Rize Otobüs Terminali - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Rize Otobüs Terminali - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Rize Erzurum arası en yakın sefer 30 Eylül 2020 Saat 08:00 Cesur Bingöl Seyahat aracıdır. 1+1B olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı Rize şehrinden kalkacaktır. Rize ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Rize Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cesur Bingöl Seyahat, Esadaş, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
257.34 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 43dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
11

RİZE ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cesur Bingöl Seyahat RİZE > ERZURUM > MERSİN 30.09.2020 08:00 1+1B, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş RİZE > ERZURUM 30.09.2020 09:00 ISUZ, 2+2 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > RİZE > ERZURUM > VAN 30.09.2020 09:30 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat RİZE > ERZURUM > KAHRAMANMARAŞ 30.09.2020 12:00 2+1P, 2+1 80 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Hopa > RİZE > ERZURUM > Silopi 30.09.2020 12:45 1+1B, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş RİZE > ERZURUM 30.09.2020 14:30 ISUZ, 2+2 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > RİZE > ERZURUM > K.MARAŞ 30.09.2020 15:15 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Hopa > RİZE > ERZURUM > BATMAN 30.09.2020 15:15 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat Hopa > RİZE > ERZURUM > Erciş 30.09.2020 20:00 A2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm RİZE > ERZURUM 30.09.2020 20:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > RİZE > ERZURUM > VAN 30.09.2020 21:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Rize Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Rize Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Rize Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Rize Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Rize Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Rize Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

RİZE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Erzurum Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Rize - Bayburt Erzurum Uzaklık: 1,546.72 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Rize - Gümüşhane Erzurum Uzaklık: 2,047.12 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Rize - Giresun Erzurum Uzaklık: 2,081.62 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Rize - Artvin Erzurum Uzaklık: 2,217.86 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Rize - Ardahan Erzurum Uzaklık: 2,746.59 km / Süre: 04:22 Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Erzincan Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Öz Elbistan 125 TL Bilet Al
Rize Ardahan Özlem Ardahan 130 TL Bilet Al
Rize Çorum Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Yozgat Kanberoğlu Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Ardahan Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Bitlis Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Tokat Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Giresun Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ordu Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sinop Rize Lüks Artvin Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Rize Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bingöl Rize Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Giresun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Malatya Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Tokat Erzurum Elçi Vanyolu Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al

RİZE ERZURUM GÜZERGAHI

RİZE ERZURUM YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünden Cumhuriyet Cd. konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

44 m / 1 dakika: Menderes Blv. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karadeniz Sahil Yolu / Menderes Blv. / D010 / E70 rampasına doğru 4. çıkışa girin

17,7 km / 14 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / Menderes Blv. / D010 / E70 girin Karadeniz Sahil Yolu/D010/E70 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Rize İspir Yolu / D925 çıkışına girin

1,6 km / 2 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

34,5 km / 29 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde hafif sola yönelin

63,0 km / 58 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde hafif sola dönün

110 km / 1 saat 29 dakika: Erzurum Pazaryolu Yolu / Rize İspir Yolu / D050 / D925 yönünde sağa dönün D925 boyunca ilerleyin

7,1 km / 5 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin