Rize Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Rize Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Rize Kayseri arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 13:00 Kanberoğlu Turizm aracıdır. ÇÇ46 olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı Rize şehrinden kalkacaktır. Rize ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Rize Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
656.84 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 38dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
3

RİZE KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm RİZE > KAYSERİ > HATAY 12.02.2021 13:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm RİZE > KAYSERİ 12.02.2021 16:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm Hopa > RİZE > KAYSERİ > OSMANİYE 12.02.2021 16:30 T34, 2+1 150 TL Bilet Al

KAYSERİ RİZE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KAYSERİ > RİZE 09.03.2021 19:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > KAYSERİ > RİZE > Hopa 09.03.2021 20:00 TR35, 2+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > RİZE 09.03.2021 22:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 150 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > KAYSERİ > RİZE 09.03.2021 23:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 160 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Rize Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Rize Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Rize Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Rize Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Rize Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Rize Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

RİZE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Kayseri Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Rize - Bayburt Kayseri Uzaklık: 1,546.72 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Rize - Gümüşhane Kayseri Uzaklık: 2,047.12 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Rize - Giresun Kayseri Uzaklık: 2,081.62 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Rize - Artvin Kayseri Uzaklık: 2,217.86 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Rize - Erzurum Kayseri Uzaklık: 2,573.36 km / Süre: 03:43 Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Sinop Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Kırıkkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Bingöl Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Rize Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Rize Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Rize Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Sivas Rize Aksu Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Rize Lüks Artvin Seyahat 125 TL Bilet Al
Bolu Rize Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Düzce Rize Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Rize Kayseri Otobüs Firmaları

RİZE KAYSERİ GÜZERGAHI

RİZE KAYSERİ YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünden Cumhuriyet Cd. konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

44 m / 1 dakika: Menderes Blv. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karadeniz Sahil Yolu / Menderes Blv. / D010 / E70 rampasına doğru 4. çıkışa girin

72,1 km / 55 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / Menderes Blv. / D010 / E70 girin D010/E70 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Devlet Karayolu / D885 / E97 yönündeki rampaya girin

1,1 km / 2 dakika: Devlet Karayolu / D885 / E97 yönünde sola dönün

3,1 km / 5 dakika: Anadolu Blv. / D885 / E97 yönünde sola dönün D885/E97 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

35,3 km / 31 dakika: Trabzon - Maçka Yolu / D885 / E97 yönünde dümdüz ilerleyin D885/E97 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Sola dönün

36,5 km / 32 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde sola dönün

7,0 km / 5 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Sağa dönün

84 m / 1 dakika: Dibekli Yolu yönünde devam edin

10,8 km / 10 dakika: Torul Şiran Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,9 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Kalecik Köyü Yolu yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

5,9 km / 5 dakika: Soldan devam edin

7,8 km / 7 dakika: Hafif sola yönelin

10,7 km / 10 dakika: Soldan devam edin

26,7 km / 25 dakika: Torul Şiran Yolu yönünde tam sağa dönün

9,4 km / 6 dakika: Bayburt Şebinkarahisar Yolu / D040 yönünde sağa dönün

27,6 km / 23 dakika: Çamoluk Şiran Yolu yönünde sola dönün

35,0 km / 29 dakika: Gölova Yolu yönünde sola dönün

38,0 km / 25 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 yönünde sağa dönün

56,2 km / 47 dakika: Zara Suşehri Yolu / D865 yönünde sola dönün

68,6 km / 47 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Cd. / D850 yönündeki rampaya girin

18,6 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 3. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Sivas Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Sivas Blv. yönünde devam edin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

6,3 km / 12 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Seyyid Burhanettin Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin