Rize Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Rize Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 25 TL olduğu Rize Trabzon arası en yakın sefer 22 Kasım 2020 Saat 09:55 Lüks Artvin Seyahat aracıdır. SLTNMEGA olan bu araç tahmini olarak 09:55 civarı Rize şehrinden kalkacaktır. Rize ve Trabzon arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Rize Trabzon arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Artvin Seyahat, Vangölü Turizm, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
80.41 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 05dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
12

RİZE TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat RİZE > TRABZON 22.11.2020 09:55 SLTNMEGA, SLTNMEGA ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > RİZE > TRABZON > VAN 22.11.2020 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 35 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > TRABZON > HATAY 22.11.2020 13:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > TRABZON > HATAY 22.11.2020 13:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 40 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > TRABZON > Kozlu 22.11.2020 13:30 ÇÇ38, Travego ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş RİZE > TRABZON 22.11.2020 13:45 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat RİZE > TRABZON 22.11.2020 15:15 KR11, KR11 ,1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > RİZE > TRABZON > K.MARAŞ 22.11.2020 15:15 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 25 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Hopa > RİZE > TRABZON > BATMAN 22.11.2020 15:15 1+1,, 02 HİJYEN ,1+1 30 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Hopa > RİZE > TRABZON > MALATYA 22.11.2020 16:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 45 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Hopa > RİZE > TRABZON > KAYSERİ 22.11.2020 18:15 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 45 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > RİZE > TRABZON > VAN 22.11.2020 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 35 TL Bilet Al

TRABZON VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Trabzon Rize Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Rize Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Ordu - Trabzon Rize Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Erzurum - Trabzon Rize Uzaklık: 2,678.32 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Artvin - Trabzon Rize Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Samsun - Trabzon Rize Uzaklık: 3,248.79 km / Süre: 04:31 Bilet Al

RİZE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Bayburt Trabzon Uzaklık: 1,546.72 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Rize - Gümüşhane Trabzon Uzaklık: 2,047.12 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Rize - Giresun Trabzon Uzaklık: 2,081.62 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Rize - Artvin Trabzon Uzaklık: 2,217.86 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Rize - Erzurum Trabzon Uzaklık: 2,573.36 km / Süre: 03:43 Bilet Al
Rize - Ardahan Trabzon Uzaklık: 2,746.59 km / Süre: 04:22 Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Erzincan Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Öz Elbistan 125 TL Bilet Al
Rize Ardahan Özlem Ardahan 130 TL Bilet Al
Rize Çorum Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Yozgat Kanberoğlu Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Samsun Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ağrı Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Sinop Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Trabzon Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Trabzon Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Giresun Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ordu Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sinop Rize Lüks Artvin Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Rize Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bingöl Rize Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Öncü Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Trabzon Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Turay Seyahat 120 TL Bilet Al
Kastamonu Trabzon Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Amasya Trabzon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kırıkkale Trabzon Metro Turizm 120 TL Bilet Al

RİZE TRABZON GÜZERGAHI

RİZE TRABZON YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünden Cumhuriyet Cd. konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

44 m / 1 dakika: Menderes Blv. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karadeniz Sahil Yolu / Menderes Blv. / D010 / E70 rampasına doğru 4. çıkışa girin

78,0 km / 1 saat 0 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / Menderes Blv. / D010 / E70 girin D010/E70 boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz