SAHİL SEYAHAT BİLETİ

Sahil Seyahat bileti almak için Sahil Seyahat bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Sahil Seyahat

İlk ulaşım sektörüne 1999 yılında Rize'de giren Sahil Seyahat, turizmin en çok tercih edilen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Firmanın araç filosu 20'si Özmal olmak üzere, toplamda 30 araçtan oluşmaktadır. 30 yıldan fazla zamandan beri ulaşım sektöründe olan firma, kaliteli yükseliş göstermektedir. Firma kendini yenilemek için daima yeniliklere açık olarak hareket etmektedir. İlk hedeflerinden biri müşteri memnuniyeti olan firma bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir. Emin adımlarla ilerleyen firma her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Sahil Seyahat ile yolculuk yapmanın ayrıcalığını anlamak için sebepler:

  • Firma filosunda bulunan araçların tamamı modern özelliklere sahip son model otobüslerdir. Otobüs içlerinin teknolojik donanımı ve müşteriye yansıması keyifli yolculuk sunmaktadır.
  • Ulaşım alanında uzun yıllar hizmet vermiş olan firma, işini en iyi şekilde yapmaya özen göstermekte ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.
  • Firma bünyesinde çalışan deneyimli kaptanları, güler yüzlü personelleri ile güvenli ve kaliteli yolculuk imkanı sunmaktadır.
  • Son model otobüsleri ve deneyimli kadrosu seyahat güvenliğini yansıtmaktadır.
  • Can ve mal güvenliğine önem vererek, varış noktasına en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşmayı sağlamaktadır.

Uzun yolculuklarda keyifli zaman geçirmek için otobüslerde bulunan televizyon, uydu yayını, kulaklık, müzik dinleme olanağı, ücretsiz internet imkanı ile sıkılmadan yolculuğun tamamlanması sağlanmaktadır. Rize merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, Didim, Kuşadası, Denizli, Aydın ve daha bir çok ile 2+1 otobüsler ile hizmet vermektedir. En çok sefer düzenlenen güzergahları Rize- Samsun, Rize- Trabzon, Rize- Ankara, Trabzon- Samsun, Bursa- Rize, Ankara- Trabzon sayılabilmektedir.

Adres: Cumhuriyet Caddesi 105/D Merkez/ Rize/ Türkiye

Telefon: 0 464 212 00 94

E-posta: bilgi@sahilseyahat.com

Websitesi: www.sahilseyahat.com