Sakarya Büyükşehir Terminali - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 99 TL olduğu Sakarya Adana arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 15:00 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 15:00 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Gökbey Seyahat, Şanlıurfa Cesur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
798.07 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 25dk.
Firma Sayısı
22
Sefer Sayısı
27

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

SAKARYA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > SİİRT 19.04.2021 15:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > Silopi 19.04.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > SİİRT 19.04.2021 15:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > SİİRT 19.04.2021 15:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > GAZİANTEP 19.04.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > ŞIRNAK 19.04.2021 16:30 R2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > Silopi 19.04.2021 16:30 T46, 2+2 150 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ADAPAZARI > ADANA > HATAY 19.04.2021 17:00 erco, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > BATMAN 19.04.2021 17:31 Nİ, 2+1 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > Silvan 19.04.2021 18:00 2+1, 2+1 99 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > BATMAN 19.04.2021 18:15 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > GAZİANTEP 19.04.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > ADANA > GAZİANTEP 19.04.2021 18:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > DİYARBAKIR 19.04.2021 18:31 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > HATAY 19.04.2021 19:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > Kahta 19.04.2021 19:30 H1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > ŞANLIURFA 19.04.2021 20:00 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > GAZİANTEP 19.04.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > DİYARBAKIR 19.04.2021 20:30 TRAV, 2+1 130 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > Kadirli 19.04.2021 21:00 2+1J, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > HATAY 19.04.2021 22:29 ACD3, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > HATAY 19.04.2021 22:30 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > HATAY 19.04.2021 22:30 T2*1, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > ŞANLIURFA 19.04.2021 23:00 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > HATAY 19.04.2021 23:14 35pl, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > ADANA > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:58 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADAPAZARI > ADANA 19.04.2021 23:59 403, 403 ,2+2 150 TL Bilet Al

ADANA SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ADANA > ADAPAZARI 18.04.2021 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Sakarya Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Sakarya Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Sakarya Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Sakarya Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Sakarya Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Sakarya Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Adana Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce Adana Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova Adana Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Adana Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Adana Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Adana Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

SAKARYA ADANA GÜZERGAHI

SAKARYA ADANA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

279 km / 2 saat 41 dakika: Çatalın solundan devam edin, Ankara / Akyazi / Duzce tabelalarını takip edin ve O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin