Sakarya Büyükşehir Terminali - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Sakarya Aksaray arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 00:15 Niğde Aydoğanlar aracıdır. 2+1S olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Ben Turizm, Niğde Aydoğanlar firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
540.08 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 40dk.
Firma Sayısı
20
Sefer Sayısı
26

SAKARYA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > NİĞDE 19.04.2021 00:15 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > MERSİN 19.04.2021 12:45 35-1, 2+1 89 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > NİĞDE 19.04.2021 13:45 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > SİİRT 19.04.2021 15:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > Silopi 19.04.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > SİİRT 19.04.2021 15:00 2+1M, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > GAZİANTEP 19.04.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 86 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ADAPAZARI > AKSARAY > HATAY 19.04.2021 17:00 erco, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > BATMAN 19.04.2021 17:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > BATMAN 19.04.2021 17:31 Nİ, 2+1 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > Silvan 19.04.2021 18:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > GAZİANTEP 19.04.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 86 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > AKSARAY > GAZİANTEP 19.04.2021 18:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 90 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > HATAY 19.04.2021 19:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > Kahta 19.04.2021 19:30 H1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > Silifke 19.04.2021 19:44 35-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > GAZİANTEP 19.04.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 86 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > DİYARBAKIR 19.04.2021 20:30 TRAV, 2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > Kadirli 19.04.2021 21:00 2+1J, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > Silifke 19.04.2021 22:15 35-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > HATAY 19.04.2021 22:29 ACD3, 2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > HATAY 19.04.2021 22:30 T2*1, 2+1 110 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > HATAY 19.04.2021 23:14 35pl, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > AKSARAYOTOGAR 19.04.2021 23:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:58 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > Çiftlik 19.04.2021 23:59 MEGA, Fortuna Mega Man ,2+2 99 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Sakarya Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Sakarya Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Sakarya Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Sakarya Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Sakarya Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Sakarya Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Aksaray Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce Aksaray Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova Aksaray Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Aksaray Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Aksaray Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

SAKARYA AKSARAY GÜZERGAHI

SAKARYA AKSARAY YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

279 km / 2 saat 41 dakika: Çatalın solundan devam edin, Ankara / Akyazi / Duzce tabelalarını takip edin ve O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

202 km / 2 saat 7 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün